Szoros szolnoki diadal

VARGA CSABAVARGA CSABA
2006.11.25. 02:53
Az első félidőben pontosabban játszottak a vendégek, a hazaiak nem találták a ritmust. A fordulást követően zárkózgatott a szolnoki csapat, ám csak a záró negyedben érte utol ellenfelét, majd izgalmas hajrában Heller Anita pontjaival nyerte meg a meccset.
SZOLNOKI NKK - ZALA VOLÁN-ZTE 78–74
(17–19, 16–23, 18–17, 27–15)

Szolnok, 300 néző. V: Papp, Jakab

SZOLNOK: EGLITE 9/3, Somogyi A. 7, Tajkov 4, Makszimovics 3, Jerkovics 8. Cs: HELLER 22/3, HEGEDŰS 7/3, Sonyák 7/3, PILAV 11/3. Edző: Kmézics Zorán

ZALAEGERSZEG: HADARICS 8/3, Creamer 12/6, SZÉLESY 14/9, Vescan 13/3, GAVRILOVSZKA 21. Cs: Zsovár 6. Edző: Bencze Tamás

Az eredmény alakulása. 4. p.: 2–11. 8. p.: 12–18. 15. p.: 23–28. 25. p.: 42–48. 34. p.: 62–62. 38. p.: 71–71
Kipontozódott: Pilav (29. p.)

Mestermérleg
Kmézics Zorán:
– A nagyon jól felkészült Zala Volán ellen izgalmas, nagy csatában arattunk fontos győzelmet.
Bencze Tamás: – Csalódott vagyok a vereség miatt, sajnálom, hogy nem a két csapat döntötte el a mérkőzés sorsát.