Nehezen nyert a Fradi

ORLAY ZOLTÁNORLAY ZOLTÁN
2006.11.04. 00:18
Álmosan indult a mérkőzés, a Fradi nem erőltette a gólszerzést az első harmadban, így mindöszsze kétgólos előnyt szerzett, amelyet a második játékrészben eggyel megtoldott. Ekkor azt hitték a hazaiak, hogy zsebben a meccs, a fiatal fehérváriaknak nem is kellett több: vérszemet kaptak, és egymás után ütötték a gólokat. A záró játékrész felénél át is vették a vezetést, ekkor időt kért a Fradi, ami bejött, mert Jánosi Csaba két gyors góljával fordítottak, és megnyerték a vártnál nehezebb mérkőzést.FERENCVÁROSI TC - FEHÉRVÁRI TITÁNOK 6–4
(2–0, 1–2, 3–2)
Budapesti Koriközpont, 100 néző. V: Nyeste, Marek, Mayer
FTC: Gyömbér – NAGY L. 2, Székely Mádai L. (1), JÁNOSI 2 (1), HOFFMANN (3), SZAPPANOS 1 (1), Bontovics, Kordisz 1, KRISZTU G. (1), Schellin (1), Kiss G., Vigh, Simon, Nyerges, Gergely, Major, Kolbenheyer, Orbán. Megbízott edző: Pindák László
TITÁNOK: Becze – Barabás, Bedő, Hegyi 1, FEIL A. 2 (1), SOFRON 1, Kiss-Juhász, Somogyi, Roczanov, Szűcs, Szabó, Pintér, Sárközi, Németh, Nagy G. Kóger D., Szuna, Gazdag, Hortobágyi, Molnár. Edző: Kóger István
Kiállítások: 12 perc + 10 perc fegyelmi (Kiss G.), ill. 20 perc +10 perc fegyelmi (Nagy G.)

Mestermérleg
Pindák László: – Felhívtam a fiúk figyelmét, hogy nem szabad nagy mellénnyel pályára lépni a lelkes fehérváriak ellen. Jól kezdtünk, de aztán visszavettünk, és ez majdnem megbosszulta magát.
Kóger István: – Egyelőre még nem bírjuk elviselni a vezetés terhét, buta hibákból kaptunk három gólt a végén.