Tovább menetel Nyugaton a Gyirmót és az Integrál-DAC, nagy verésbe szaladt bele Keleten a Kazincbarcika.
Nyugati csoport

Földes Gáborral a soraiban a második félidôben már eredményes volt a Felcsút
Farkas József

6. perc: Domján adta el a labdát, Hegyesi rácsapott, elhúzott Szalai és Trampler mellet, majd jobb oldalról, 13 méterről a kapu jobb alsó sarkába gurított.
1–0
79. perc: Domján bal oldalról, 30 méterről végezhetett el szabadrúgást, labdája érintés nélkül csavarodott a kapu bal oldalába.
1–1
82. perc: Bojtor jobb oldali szöglete átszállt a védők feje felett, a hosszú oldalon érkezett Szalai, és az ötös bal sarkáról jobbal a kapu jobb oldalába belsőzött.
1–2

Talpig narancs színű szerelésben fogadta felcsúti ellenfelét a Siófok, azzal a Hartyáni Gáborral a kispadján, aki a vendégcsapat kezdő tizenegyéből hét játékosnak is edzője volt korábban. A szezon előtt ő is egyike volt a felcsúti kispad várományosainak, ám végül Nagy Lászlóra esett a választás, aki azóta már távozott a csapattól. A hazaiak kezdtek jobban, ám Eugene kiállítása megváltoztatta a mérkőzés menetét, s a második félidőben az egyre többet támadó vendégek fordítani tudtak. Elsősorban a pontrúgások okozták a hazaiak vesztét, hisz egy szöglet és egy szabadrúgás döntött a három pont sorsáról.

Mestermérleg
Hartyáni Gábor: – Nem kaptuk meg az egyenlő feltételeket, sajnos nem bírtuk ki a nyomást, ennek ellenére minden elismerésem a csapaté.
Komjáti András: – A szokásos hiba miatt szerzett vezetést az ellenfél, ám úgy érzem, a játékunkkal az első félidőben sem volt gond. Emberelőnyben is keményen meg kellett küzdenünk a pontokért.

BUDAKALÁSZI MSE-CORA - KAPOSVÖLGYE VSC NAGYBERKI 1–1 (0–0)
A mérkőzés osztályzata: 2
Budakalász, 200 néző
Vezette: Lidi A. (7) (Kovács P., Raff)
BUDAKALÁSZ: Bíró Sz. 7 – Baranyai 6 (Papp Z. –, 79.), Plókai 5, Sallai 5, Kővári 5 (Nagy P. 6 , 56.) – Máj Z. 5, Nagy R. 6, Papp G. 6, Rézmányi 5 – Farkas J. 4. (Végh –, 89.), Hevesi-Tóth 5
Vezetőedző: Tóth Bálint
KAPOSVÖLGYE: Strublics 7 – Bozsó 5, Hornyák 5, Vinicius 5, Szabó Sz. 5 – Lakatos B. 6 (Kovács A. –, 73.), Huzmi 5, Horváth J. 5 (Ucsino –, 78.), Pufek 6 – Horváth Gy. 6, Tachie 5 (Dede –, 70.)
Vezetőedző: Horváth Lajos

61. perc: Rézmányi élesen lőtt a kapu elé szabadrúgásból, a csereként beálló Nagy Péter előrevetődve a kapu jobb oldalába fejelt.
1–0
82. perc: A csereként beszálló Kovács Attila jobbról a kapu elé ívelte a labdát, az átszállt a védők feje felett, a bal oldalon Horváth Gyula érkezett, és három méterről a jobb felső sarokba emelt.
1–1

Tóth Bálint: – Az örök igazság most érvényesült: nem elég gólhelyzetet kialakítani, be is kell rúgni.
Horváth Lajos: – A mérkőzés elején két ordító helyzetet is kihagytunk, úgy vélem, ezért nem sikerült a három pontot megszereznünk.

GYIRMÓT SE - BARCSI SC 2–0 (1–0)
Győr-Gyirmót, 300 néző
Vezette: Gaál B. (8) (Deutsch, Kiss N.)
GYIRMÓT: Sánta 6 – Tóth A. 5, Radics 6, Horváth R. 6, Szabó Cs. 6 – Nagy L. 6, Török 5, Polyák 5, Károlyi 5 (Bieder –, 88.) – Vörös 6 (Németh L. –, 75.), Korsós A. 5 (Tóth N. 6, 54.)
Vezetőedző: Hannich Péter
BARCS: Kuczkó 5 – Bakó 6, Matus 5, Tallósi 6, Pókos 5 – Kordé 5, Horváth Á. 6, Miskovics 5 (Márton 4, 57.), Horváth P. 5 – Tolnai 4 (Beraki –, 68.), Koller 5
Vezetőedző: id. Dárdai Pál

20. perc: Károlyi húszméteres lövése után a labda a védőkön megpattanva Vörös elé került, aki tíz méterről a kapu jobb oldalába lőtt.
1–0
56. perc: Nagy László mintaszerű indítását követően a csereként beállt, s a jobbösszekötő helyén előtörő Tóth Norbert első labdaérintéséből 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt.
2–0

Hannich Péter: – Négy mérkőzésen szerzett tizenkét pontunk önmagáért beszél. Rövid ünneplés után már készülünk a jövő heti városi rangadóra.
Id. Dárdai Pál: – Időnként többet birtokoltuk a labdát, de a hazai csapat könyörtelenül kihasználta a hibáinkat, és így megérdemelten nyert.

DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ - INTEGRÁL-DAC (GYŐR) 1–4 (0–3)
A mérkőzés osztályzata: 3
Dunaújváros, 600 néző
Vezette: el-Kaiszi (8) (el-Mannaj – katariak, Vámos)
DUNAÚJVÁROS: Tóth J. 4 – Kovács J. 4 (Tóth G. 4, 58.), Facko 4, Rátkai 4, Pénzes 4 – Riedl 5, Zöld 4, Micskó 4 (Právics 5, a szünetben), Szauter 4 – Szepessy R. 0 (Junior 4, 27.), Hoffmann 5
Vezetőedző: Jakab Elek
INTEGRÁL-DAC: Molnár L. 6 (Horváth T. –, 62.) – Máté 6, Keszei 6, Császár 7, Kovács H. 6 – Csikós 6 (Vados –, 72.), Fajkusz 6, Baumgartner 7, Kovács L. 7 – Oross 6 (Csintalan –, 78.), Herczeg 7
Vezetőedző: Nagy László

3. perc: Kovács László szögletét Oross öt méterről fejelte a kapu bal oldalába.
0–1
28 perc: Kovács László jobb oldalról végzett el szabadrúgást, Császár hat méterről a jobb alsó sarokba csúsztatta a labdát.
0–2
41. perc: Egy hosszú indítással Herczeg iramodott meg, és 18 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt.
0–3
66. perc: Herczeg a bal oldalról ívelt át az egyedül érkező Csikósnak, aki egy igazítás után jobbal laposan a vetődő Tóth József mellett a kapuba lőtt.
0–4
71. perc: Hoffmann a jobbösszekötő helyéről, 14 méterről a jobb alsó sarokba talált.
1–4

Jakab Elek: – A DAC a figyelmetlenségeink miatt értékesítette első helyzeteit, utána már nem tudtunk felállni a padlóról.
Nagy László: – Első félidei jó játékunknak köszönhetően simán nyertünk.

MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 - SZOMBATHELYI HALADÁS 3–1 (2–0)
Mosonmagyaróvár, 500 néző
Vezette: Takács G. (8) (Nagy Sz., Viszokai)
MOSONMAGYARÓVÁR: Antal 7 – Szabó G. 6 – Burkus 6, Pint 7, Pálla 6 – Vén G. 7, Forrai 7, Király 6, Schafranek 8 (Varga –, 64.) – Faragó 6 (Makai –, 68.), Szakáll 6 (Takács L. 5, 58.)
Vezetőedző: Soós Imre
SZOMBATHELY: Kutasi 5 – Jagodits 5, Subicz 4, Sallér 1, Guzmics 4 – Rajos 5, Schimmer 5 (Imre 5, 58.), Beke 5, Nagy G. 5–2=3 – Mihalecz P. 5, Andorka 6
Vezetőedző: Artner Tamás

Kiállítva: Sallér a 19., Nagy G. a 75. percben.

12. perc: Schafranek szerzett labdát a kaputól 30 méterre, három védőt is kicselezett, és tíz méterről a bal alsó sarokba lőtt.
1–0
19. perc: Király futott el a bal oldalon, beadása után Schafranek hat méterről fejjel csúsztatott a kapuba.
2–0
61. perc: A védőkről lepattanó labdát Faragó maga elé tette, és 17 méterről a jobb felső sarokba lőtt.
3–0
82. perc: Andorka egyéni akció után nyolc méterről lőtt a kapuba.
3–1

Soós Imre: – Örülök, hogy a játékosok átérezték a mérkőzés jelentőségét. Megérdemelten nyertünk.
Artner Tamás: – Az első húsz percet átaludtuk, a végén kilenc emberrel is volt esélyünk az egyenlítésre.

HÉVÍZ FC - BKV ELŐRE 1–1 (0–0)
Hévíz, 300 néző
Vezette: Herbály P. (8) (Beidek, Kis Z.)
HÉVÍZ: Bardi 0 – Kovács Sz. 5, Györe 6, Németh P. 0 (Páli K. 5, 29.), Harth 5 – Páli A. 6 (Kovács R. –, 80.), Varsányi 7 (Páli N. –, 70.), Czafit 6, Pogacsics 6 – Kerek 6, Rompos 6
Vezetőedző: Glázer Róbert
BKV ELŐRE: Szerovay 0 – Varga A. 7, Sidó 5, Nemecsek 6, Novák 5 – Busa 6, Matondo 6, Kovács A. 5, Galántai 6 – Olasz 5, Béres 5 (Sándor I. –, 65.)
Vezetőedző: Krecska János

78. perc: Rompos remek átadásával Kerek kiugrott, és tíz méterről a kapu közepébe lőtt.
1–0
88. perc: Sándor István lendületesen tört át a védők között, és nyolc méterről laposan a bal alsó sarokba lőtt.
1–1

Glázer Róbert: – Győzelmi esélyt szalasztottunk el, viszonylag passzív játékkal.
Krecska János: – Nyerhettünk volna, de az utolsó percben az üres kapuba sem találtunk be.

CVSE-MÁVÉPCELL - FC AJKA 1–1 (0–0)
Celldömölk, 400 néző
Vezette: Tatai (7) (Golubics, Makkosné)
CELLDÖMÖLK: Szép 7 – Szalai 5, Kazári 6, Balogh T. 6, Hudák 7 – Vajda 6 – Zsömlye 5 (Somogyi –, 60.), Szabó L. 5, Hegyi 5, Cseke 5 – Németh J. 6
Vezetőedző: Szentgyörgyi József
AJKA: Varga T. 7 – Zsidó 5, Zugor 5, Pálfi 5, Stieber 5 – Pákai 5, Csörnyei 6, Balog Cs. 6, Kalcsó 6 (Heck –, 73.) – Galgóczi 5, Finta 5
Vezetőedző: Mihalecz István

56. perc: Balog Csaba szabálytalankodott Németh Józseffel szemben a 16-oson belül, 11-es! A büntetőből Hegyi László a bal alsó sarokba lőtt.
1–0
60. perc: Öngóllal egyenlített az Ajka. Balog Csaba szögletét követően Csekéről a labda a kapu közepébe pattant.
1–1

Szentgyörgyi József: – Meg nem adott szabályos gól, meg nem adott tizenegyes. Gratulálok a csapatomnak, „idegenben” jó az iksz.
Mihalecz István: – Jó iramú mérkőzésen bármelyik csapat nyerhetett volna. A döntetlen igazságos.