NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KECSKEMÉTI TE 7–1 (3–1)
Nyíregyháza, 1000 néző
Vezette: Medovarszky (8) (Szpisják, Tóth)
NYÍREGYHÁZA: Németh V. 0 – Ambrusz 6, Szatke 6, Vass 6 – Minczér 6, Némedi 5 (Farkas –, 62.), Laskai 5, Kanta 6, Virágh 5 (Gaál L. 5, 59.) – Lengyel 8 (Urbin–, 72.), Sztipánovics 8. Vezetőedző: Madalina György
KECSKEMÉT: Haisza 4 – Dávid 5, Kurucsai 5, Farkas 5, Lázár 4 (Mojzes 5, 57.) – Ucsino 5, Sola 5, Nagy A. 5, Tóth Gy. 5 – Kása 4, Balla 0 (Sinkó 4, 24., Rádi –, 65.). Megbízott edző: Vági János

8. perc: Lengyel három méterről fejelt a kapu bal alsó sarkába.
1–0
12. perc: Sztipánovics Lengyel labdájával ugrott ki, és 13 méterről nagy gólt lőtt a léc alá.
2–0
20. perc: Lengyel hét méterről az üres kapu közepébe gurította a labdát
3–0
22. perc: Kurucsai 28 méteres szabadrúgásból lőtt a hazai kapu jobb felső sarkába.
3–1
52. perc: Sztipánovics egy kényszerítő után 14 méterről megszerezte második gólját.
4–1
56. perc: Minczér egy csel után 24 méterről nagy gólt lőtt a vendégkapu bal oldalába.
5–1
59. perc: Sztipánovics önzetlen passza után Lengyel gurította a hálóba a labdát.
6–1
80. perc: Sztipánovics adott labdát ezúttal Urbinnak, aki megszerezte első bajnoki gólját a Nyíregyháza színeiben.
7–1

A Nyíregyháza Sztipánovics Barnabás és Lengyel Roland vezérletével kivégezte az amúgy is ezer sebből vérző, sokak szerint végnapjait élő kecskeméti együttest, amely hét közben edzőjét Ioan Patrascut is elveszítette, s Vági János ült a kispadon, de a klub ügyvezetője sem tudott segíteni a KTE-n.

Mestermérleg
Madalina György: – Korán eldőlt a mérkőzés, ez időnként meglátszott a csapat játékán.
Vági János: – Jól szervezett folyamat eredménye, hogy szétesett a csapatunk.

BŐCS KSC - VECSÉS FC 1–0 (0–0)
A mérkőzés osztályzata: 3
Bőcs, 500 néző
Vezette: Sápi (9) (L. Tóth L., Szabó II J)
BŐCS: Matkó 6 – Fodor 6, Rubint 6, Molnár Zs. 6, Vass 6 – Fórián 5 (Turóczi –, 67.), Irhás 6, Lipták 6, Lippai 6 – Kulcsár T. 6 (Simon –, 88.), Gaál G. 6 (Ondó –, 65.). Vezetőedző: Tóth László
VECSÉS: Elbert 7 – Ács 5, Felföldi 4 (Kun –, 63.), Ferencz 6, Schiller 4 (Menyhárt 5, a szünetben) – Herczku 5, Pisont 5 – Csillag 4 (Szilágyi 5, a szünetben), Csirinyi 5, Szabó L. 5 – Lukács B. 6. Vezetőedző: Csábi József

79. perc: Turóczi jobb oldali szögletét Rubint hat méterről fejelte a hálóba.
1–0

Tóth László: – Ha nehezen is, de felőröltük a vendégcsapat ellenállását.
Csábi József: – A gólt akkor kaptuk, amikor az nem volt benne a játékban.

SOROKSÁR SC - KARCAG-BEREKFÜRDŐ 2–0 (1–0)
A mérkőzés osztályzata: 2
Haraszti út, 200 néző.
Vezette: Pánczél (7) (Kovács G., Viszokai)
SOROKSÁR: Kurucz F. 0 – Hegedűs Cs. 5, Cseri 6, Pandur 7, Tulák 6 – Bernáth 6 (Sipos K. –, 75.) – Kurucz L. 6, Kun Gy. 6, Melczer 5 – Bene G. 6, Havrán 5 (Simon A. –, 72.). Vezetőedző: Elekes József
KARCAG: Erdei 6 – Fekete II. G. 6, Orosz 5, L. Kiss L. 5, Ramos 6 – Nagy I. 5 (Trencsényi 5, 53.), Kádár 6 – Fekete I. G. 4 (Sontra –, 79.), Vadicska 6, Ulveczki 5 (Nagy M. –, 61.) – Domokos 4. Vezetőedző: Sándor István

35. perc: Kun jobb oldali szöglete után Pandur hat méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát.
1–0
88. perc: Sipos próbált betörni a 16-oson belülre, a védők szerelték, a labda Simon Attila elé került, aki 22 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt.
2–0

Elekes József: – Szívósan védekező ellenfelet győztünk le, úgy vélem teljesen megérdemelten.
Sándor István: – Az első félidőt elkényelmeskedtük, a másodikban játszottunk, a Soroksár azonban jó csapat, ezért megérdemelten nyert.

KAZINCBARCIKAI BSC - MAKÓ FC 4–0 (1–0)
Kazincbarcika, 400 néző
Vezette: Török K. (9) (Világi, Varga I L.)
KAZINCBARCIKA: Botló 0 – Hanász 6, Harnócz 6, Kovács R. 7 – Engi 6, Hompoth 5 (Dávid –, 77.), Odrobéna 6 (Darók –, 85.), Deák 7, Kerekes 6 – Kovács P. 6, Fekete Zs. 5 (Simkó –, 67.). Vezetőedző: Kádár Zsolt
MAKÓ: Czirbus 6 – Kazán 5, Mórocz 5, Turján 5, Kis K. 5 – Szélpál 4 (Schreiber 5, a szünetben), Tóth Cs. 4 (Fülöp T. –, 73.), Varga R. 5, Podonyi 4 (Kulacsik –, 73.) – Bány 5, Hadár 4. Vezetőedző: Takács Zoltán

43. perc: Deák jobboldali szöglete után Odrobéna négy méterről laposan a jobb sarokba lőtt.
1–0
53. perc: Kovács Péter 12 méterről a kapu közepébe lőtte Fekete Zsolt átadását.
2–0
59. perc: Deák egy csel után 16 méterről félmagas lövést zúdított a kapu bal oldalába.
3–0
76. perc: Simkót buktatták a 16-oson belül, tizenegyes! A büntetőből Deák félmagasan a jobb sarokba lőtt.
4–0

Kádár Zsolt: – Gratulálok csapatom teljesítményéhez, és köszönöm szurkolóink egész idénybeli buzdítását.
Takács Zoltán: – Ezután a mérkőzés után jobbnak látom, ha nem mondok semmit…

OROSHÁZA FC - BUDAFOKI LC 3–1 (1–1)
Orosháza, 400 néző
Vezette: Berger (7) (Somogyi, Forgács)
OROSHÁZA: Such 6 – Szabó N. 5 (Jakab 5, a szünetben), Gyagya 7, Balogh 5, Lupsa 6 – Lovas 5 (Pardi –, 76.), Csiszár 5, Ábel 6 (Mitnyan –, 90.), Gellér 7 – Koncz 6, Balázs 7. Vezetőedző: Belvon Attila
BUDAFOK: Nagy Gy. 4 – Németh J. 4, Szűcs M. 6, Tóth T. 3, Czipó P. 5–2=3, Máj 4 – Cornides 5, Hornyák 5 (Balázs –, 70.), Szabó Z. 5 – Kozarek 3, Kóbor 4 (Vörös –, 61.). Vezetőedző: Gelei Károly
Kiállítva: Czipó P. (lerántotta Ábelt) a 75. percben

7. perc: Koncz szöglete után Balázs fejesét a kapus kiütötte, ám másodszorra két lépésről a hálóba vágta a labdát.
1–0
33. perc: Mintaszerű akció végén Cornides 12 méterről lőtt a bal felső sarokba.
1–1
67. perc: Koncz szabadrúgását követően Gellér fejelte öt méterről a hálóba a labdát.
2–1
76. perc: Gyagya 18 méterről, szabadrúgásból a jobb felső sarokba csavarta a labdát.
3–1

Belvon Attila: – Nem azt mondom, hogy szemkápráztató módon játszottunk, viszont a második félidő agresszívebb játéka eredményt hozott.
Gelei Károly: – Amíg ilyen óvodás gólokat kapunk, nem nyerhetünk, de ma amúgy sem nyerhettünk!