Győr-Gyirmót, 500 néző
Vezette: Arany T. (7) (Székely F., Szalai Z.)
GYIRMÓT: Sánta 5 – Tóth A. 5, Radics 6, Pék 5, Szabó Cs. 5 – Nagy L. 6 (László 4, 39.), Horváth R. 5, Török 4, Károlyi 5 – Füsi 4 (Tóth N. 5, 58.), Korsós A. 5 (Hegyi –, 77.). Vezetőedző: Hannich Péter
PAKS: Kovács A. 6 – Ambrus 6, Fehér A. 6, Benedeczki 6, Barics 6 – Mészáros I. 6, Tamási 6, Kiss T. 7, Búzás 6 (Bán –, 76.) – Báló 0 (Pulcz 6, 22.), Varga L. 7 (Gábor –, 87.). Vezetőedző: Lengyel Ferenc
60. perc: Kiss Tamás bal oldali szöglete után Barics két méterről gurította a labdát az üres kapuba. 0–1
69. perc: Kiss Tamás fejesét követően a labda Varga László elé került, aki 14 méterről a kapu bal oldalába lőtte. 0–2
Az első játékrész nem a közönségszórakoztató futball miatt marad emlékezetes. A szünet után a vendégek voltak aktívabbak, előbb a kapufát találták el, majd néhány perc múlva gólt lőttek. A találat a hazaiakat is aktívabb és harcosabb játékra ösztökélte, de az egyenlítés helyett ismét a paksiak használták ki a gyirmóti védelem megingását.

Mestermérleg
Hannich Péter: – A második félidőben kétszer meglepett bennünket az ellenfelünk, és ez elég is volt a vereséghez.
Lengyel Ferenc: – Győzelmünket a meccsen súlyosan megsérülő Báló Tamásnak ajánljuk.