Montano és Nemcsik gálája

F. M.F. M.
Vágólapra másolva!
2005.09.07. 22:09
Címkék
Szombaton és vasárnap már harmadik alkalommal rendezik meg a Nemzeti Lovardában a Józsefváros Vívókupa elnevezésű, a sportágat népszerűsítő eseményt. A szerdai sajtótájékoztatón Polgár Pál, a házigazda BSE vívószakosztályának vezetője kiemelte, hogy a Józsefvárosi Önkormányzat, a Nemzeti Lovarda és a Magyar Vívószövetség jelentős segítségével sorra kerülő eseményen ezúttal bővül a fegyvernemek köre, a kard mellett a párbajtőr is programba kerül.
Nemcsik visszavághat Montanónak
Nemcsik visszavághat Montanónak
Nemcsik visszavághat Montanónak
Nemcsik visszavághat Montanónak
Nemcsik visszavághat Montanónak
Nemcsik visszavághat Montanónak
Szabó Bence szövetségi kapitány elmondta, hogy az október eleji lipcsei vb-re készülő válogatottak számára kötelező az indulás. A hazai legjobbak mellett beneveznek olasz, kanadai és román vívók is, a fénypont pedig az olimpiai döntő visszavágója, a Montano-Nemcsik kardcsata lesz, amelyre szombaton 16.30 körül kerül sor.

Erdei Péter nemzetközi versenybíró bejelentette, hogy a bíráskodás minél igazságosabbá tétele érdekében kipróbálnak egy új zsűrizési módot: nem egy versenybíró döntésén múlik majd a találat, hanem - mint a súlyemelésben - három szakemberén.

A Józsefvárosi Vívókupán a szombati nap a hivatásos versenyzőké lesz, ám vasárnap az amatőrök, vagyis a Lovardába kilátogató nézők is kipróbálhatják a fegyverforgatást.
Legfrissebb hírek

Történelmi idényt kezd meg a Fehérvár és az FTC az osztrák hokiligában

Jégkorong
10 perce

Kőszegi György lett a kombinát hőse, aki az ezüstéremre rendre kész volt

Népsport
47 perce

A tízgólos vereség után lemondott a moldovai szövetségi kapitány

Minden más foci
1 órája

Lukács Dániel: Ha nem vagyok kellően elszánt, talán fodrászként dolgoznék

Magyar válogatott
1 órája

Babos Tímea párosban, Udvardy Panna egyesben harcolta ki a továbbjutást Sao Paulóban

Tenisz
8 órája

Pénteki sportműsor: rajtolnak a hokiligák, Davis-kupa Debrecenben

Minden más foci
8 órája

Lukács Dániel: A történetem erőt adhat a fiataloknak; Horváth Ferenc: A siker személyvonaton érkezik

E-újság
8 órája

Pontok és mezcsere – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
9 órája
Ezek is érdekelhetik