Gera megígérte, hogy a WBA-nél marad?

KEMENCZKY ZOLTÁNKEMENCZKY ZOLTÁN
Vágólapra másolva!
2005.04.04. 19:29
Címkék
Geoff Horsfield, az angol West Bromwich Albion játékosa már tudni véli, hogy Gera Zoltán akkor sem hagyja el a birminghamieket, ha a West Brom esetleg kiesik a Premiershipből. A BBC brit közszolgálati médium internetes oldala Horsfieldet idézve ezt írja: "Megnyugtatott bennünket, hogy nem számít, mi történik, velünk marad."
Gera Zoltánt mindenki nagyon szereti a The Hawthornson
Gera Zoltánt mindenki nagyon szereti a The Hawthornson
Gera Zoltánt mindenki nagyon szereti a The Hawthornson
Gera Zoltánt mindenki nagyon szereti a The Hawthornson
Gera Zoltánt mindenki nagyon szereti a The Hawthornson
Gera Zoltánt mindenki nagyon szereti a The Hawthornson
Gera Zoltánt az angol Aston Villa és a holland PSV Eindhoven is szívesen látná a soraiban - írja a BBC internetes oldala. A cikk szerint azonban a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya hitet tett mostani társulata, a West Bromwich Albion mellett, mondván, akkor is a "csíkosoknál" marad, ha az együttes kiesik a bajnokságból.

Geoff Horsfield, a West Bromwich Albion játékosa csapattársával kapcsolatban így nyilatkozott: "Megnyugtatott bennünket, hogy nem számít, mi történik, velünk marad."

"Azt mondtuk neki: 'Zoli, te mész a PSV-hez.' Ő azonban azt válaszolta: 'Nem, nem, itt maradok.' Gera pompás fickó, mind azt akarjuk, hogy közöttünk legyen. Egyre jobban beszél angolul, és fantasztikus játékos. Kapaszkod- nunk kell belé, mert nagyon fontos számunkra."

"Zoltán nem csak kitűnő érzékkel megáldott futballista, aki tudja ezeket az apró finomságokat, de nagyon keményen is dolgozik, nem ismer elveszett labdát, gólokat szerez, és nagyon nagy tehetsége ennek a klubnak."

Horsfield és Gera szélsőpárja, Johathan Greening már elkötelezte magát a West Bromhoz a következő évadra. Jóllehet, Gera is hároméves szerződést írt alá tavaly nyáron, ha valamelyik tehetős klub ki akarja őt vásárolni a birminghamiektől - és a magyar játékos is szeretné -, akkor mindez nem jelenthet akadályt az átigazolásánál.
Legfrissebb hírek

Öt játékos érkezését jelentette be az élvonalban újonc Kazincbarcika

Labdarúgó NB I
5 perce

Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés

F1
24 perce

FC Barcelona: küszöbön Frenkie de Jong hosszabbítása

Spanyol labdarúgás
38 perce

Női kosár Eb: harminc év után küzd éremért Olaszország

Kosárlabda
54 perce

NB I: új szerződést írt alá a Nyíregyháza csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
55 perce

Sorsoltak a férfi és a női kézilabda Bajnokok Ligájában

Kézilabda
1 órája

Nem jött össze Baboséknak a döntő Bad Homburgban

Tenisz
2 órája

Russell nyitott az élen az Osztrák Nagydíjon; Dunne remekelt a McLarenben

F1
2 órája
Ezek is érdekelhetik