Magyar gólok

K. I.K. I.
2004.04.08. 22:29
Az Oberhausen csapatában először volt kezdő csütörtök este Tokody Tibor, aki az Unterhaching elleni megnyert mérkőzésen a 29. percben gólt is szerzett.
A kétszeres válogatott csatár a lécről kivágódott labdát közelről passzolta a kapuba. A Cottbus–Bielefeld rangadón is magyar gólnak tapsolhattak. Lőw Zsolt a 73. percben juttata vezetéshez a hazaiakat: Gebhardt passza után öt méterről lőtt a kapuba. Más kérdés, hogy Lőwék sokáig nem örülhettek, mert hamar jött a bielefeldi válasz, sőt, a hosszabbításban még a győzelmet is megszerezték a vendégek, akik a vezetést is átvették a tabellán.Bundesliga 2.
A 28. forduló csütörtöki mérkőzésein:
Energie Cottbus–Arminia Bielefeld 1–2 (Lőw 73., ill. Radovic 81., Boakye 90. – 11-esből), Alemannia Aachen–Union Berlin 4–2 (Blank 16., 59., Okeke 18. – öngól, Michalke 81., ill. Keita 2., 39.), Oberhausen–Unterhaching 3–1 (Tokody 29., Montero 78., Catic 92., ill. Akonnor 90.). A többi mérkőzést vasárnap és hétfőn játsszák.
Az élcsoport: 1. Arminia Bielefeld 48 pont, 2. Energie Cottbus 47, 3. Nürnberg 46 (49–32, 27 mérk.), 4. Alemannia Aachen 46 (46–41), 5. Oberhausen 45