Jégkorong: Hengerelt a Dunaferr az izraeli Maccabi ellen

2. forduló, D-csoport
Dunafer SE–Maalot Maccabi (izraeli) 25–1
(4–0, 10–0, 11–1)

Zágráb. V: Hrelja, Knezevic, Krcelic (horvátok)
DUNAFERR: Halmosi – Tokaji (1), Horváth (1), Ladányi 1 (3), Borbás 2, Peterdi 3, Szélig (2), Lencsés 1, Vaszjunyin, Erdősi 1 (2), Orsó 6 (2), Vargyas 1 (1), Gebei 1, Borsos 2 (1), Szilassy (1), Hegyi, Revák 1 (2), Azari 1, Papp, Bali 3, Porkoláb 2 (1), Kiss T. (kapus). Edző: Dusan Kapusta
MACCABI: Amromin – Harchansky, Butbull, Turov, Belo, Golodnizky, Stolyar, Putilov, Korotin (1), Golubovich 1, Raiter, Shlupman, Gismantulin, Kosolapov, Zaksman, Tsitnadze (kapus).
Edző: Edvarg Rauniaga
Kiállítások: 6 perc, ill. 4 perc
Még nem közölt pénteki eredmény: Mladost Zagreb–Maalot Maccabi 23–0 . Az állás: 1. Dunaferr 4 pont (2 mérkőzés), 2. Mladost Zagreb 2 (1), 3. Levszki Szófia 0 (1, 0–8), 4. Maalot Maccabi 0 (2, 1–48).

A Dunaferr jégkorongozói könnyed edzést tartottak a hokinagyhatalomnak semmiképp sem számító Izrael képviselője, a Maalot Maccabi csapata ellen a Kontinentális Kupa zágrábi csoportjában. Ladányiék az első harmadban kissé álmosan kezdtek, így "csak” négy találatot vittek be az izraelieknek. A második játékrészben már jobban összpontosítottak (tíz gólig meg sem álltak), a harmadikban pedig Dusan Kapusta ismét pihentette legjobb sorát, azaz a fiatalok is játéklehetőséghez jutottak.