2003.01.19. 21:45
Miskolci Jegesmedvék–UTE-Karzoltrans 8–4
(4–0, 3–1, 1–3)

Miskolc, Városi Műjégpálya, 200 néző. V: Halasi, Kincses, Marek
MISKOLC: RÁCZ – Láda P., Láda B., FAITH 1 (2), Kocsis (1), BÉRES 4 (1), Pócs (2), Csaba, ANTAL 1 (1), OROSZ 2 (1), Kis (2), Nagy, Mayer, Lukács, Egri (1), Polányi, Dányi, Lénárt (kapus). Edző: Wintersteiner Ottó
UTE: Szőke – Hettler, Tolnai, Kovács, Lukács, HIDASI 2 (1), Csonka, Szajbert, Búzás 1 (1), KIS A. 1 (1), Palla, Baróti, Nagy Cs., Szabó (1), DRAGOMIR (2), Kordisz, Bontovics, Harmati, Szemán (kapus). Edző: Ancsin János
Kiállítások: 32, ill. 22 perc
Jó napot fogtak ki a hazaiak, akik helyzeteiket ezúttal kitűnően használták ki. Az UTE csak 5–0 után kapcsolt rá, de már későn.

Mestermérleg
Wintersteiner Ottó: – Ami a Fradi ellen nem sikerült, ezúttal valóra vált, sikerült nyernünk. Helyzeteinket nyolcvanszázalékos arányban használtuk ki. Csupán azt sajnálom, hogy az utolsó harmadban kiengedtünk.
Ancsin János: – Az első két harmadban elengedtük a miskolciakat. Nem értettem az utolsó percben a kettős emberhátrányt és az ellenünk megítélt büntetőt…