Holland-magyar: Van Gaal sajnálja a lemondó Egervárit

Vágólapra másolva!
2013.10.11. 23:18
Louis van Gaal, a holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya együttérzéséről biztosította Egervári Sándort a mieink 8–1-es veresége után, és a holland szakember sajnálja, hogy kollégájának egy ilyen kudarc után kellett távoznia.

„Ezen a napon mindegyik játékosom kilencven percen át támadó szellemben akart játszani, nyomást tudtunk gyakorolni az ellenfélre. Jó ütemben születtek a gólok, a játékosok úgy érezték, szárnyalnak, az ellenfél pedig elbizonytalanodott. Sok kreatív játékosunk van, akik kiválóan végezték a dolgukat, az eredményt mindenki láthatta” – mondta Louis van Gaal, akit a Nemzeti Sport Online Egervári Sándor lemondásáról is megkérdezett. Louis van Gaal, akit a Nemzeti Sport Online Egervári Sándor lemondásáról is megkérdezett.

„Mindig szomorú, amikor egy kollégának ilyen vereség után kell távoznia. Röviden beszéltünk a meccs után, gratulált nekem, én pedig együttérzésemet fejeztem ki az eredmény miatt. Akkor még nem tudtam, hogy le fog mondani…”

Legfrissebb hírek

Az MLSZ közleményt adott ki a portugál–magyar meccs előtti malőrről

Magyar válogatott
2025.10.18. 18:04

Vb-selejtezők: Nigéria–Gabon és Kamerun–Kongói DK párharcokkal indul a harc a pótselejtezőért

Minden más foci
2025.10.17. 15:01

Szoboszlai beérte az Aranycsapat egyik legendáját az örökranglistán

Magyar válogatott
2025.10.16. 11:15

Gattuso: Ha nem jutunk ki a vébére, elköltözöm az országból

Olasz labdarúgás
2025.10.15. 18:27

A magyar válogatott karnyújtásnyira a vb-pótselejtezőtől – íme, az esélyeink

Magyar válogatott
2025.10.15. 17:48

Vb-selejtezők: Lopetegui szerint történelmet írt kijutásával a katari válogatott

Minden más foci
2025.10.15. 10:52

Vb-selejtezők: tovább tart a spanyolok hihetetlen rekordja

Minden más foci
2025.10.14. 12:23

C. Ronaldo pocsék lövőformában – szombaton egy mutatóban jobbak voltunk a portugáloknál

Magyar válogatott
2025.10.13. 15:21
Ezek is érdekelhetik