Válogatott: a sérült Kádár Tamás nem játszhat Azerbajdzsán ellen

Vágólapra másolva!
2011.02.01. 06:32
Az angol labdarúgó-bajnokság élvonalában (Premier League) szereplő Newcastle United hivatalos honlapján jelentette be, hogy játékosa, Kádár Tamás sérült, ezért nem léphet pályára a magyar válogatottban Azerbajdzsán ellen.

A honlap beszámol arról, hogy Kádár Tamás másodszor is visszatérni kényszerült huddersfieldi kölcsönjátékáról, és súlyosnak tűnő szalagsérülését kedden vizsgálják meg tüzetesebben.

„Nagyon csalódott vagyok – idézi a „szarkák" honlapja a fiatal magyar játékost. – Már az is elkeserített, hogy nem játszhattam az Arsenal elleni FA-kupa-mérkőzésen az Emirates Stadionban, és most a válogatott meccsről is hiányozni fogok. Nagyon reménykedem a vizsgálat kedvező eredményében, de úgy vélem, csúnya sérülésről van szó, amely miatt jó ideig pihenni kényszerülök."

Mint arról beszámoltunk, Egervári Sándor szövetségi kapitány beválogatta a 20 éves védőt az Azerbajdzsán elleni február 9-i felkészülési mérkőzésre.

Legfrissebb hírek

A Chelsea idegenbeli győzelemmel, a Newcastle hazai vereséggel lett BL-induló

Angol labdarúgás
2025.05.25. 19:06

Vitális Milán: El akarjuk rontani a Ferencváros napját

Labdarúgó NB I
2025.05.22. 09:01

Válogatott: Nagy Ádámmal ilyen még sosem fordult elő; most jöhet el Balogh Botond ideje

Magyar válogatott
2025.05.21. 14:59

Rice bombája eldöntötte: az Arsenal legyőzte a Newcastle-t, és bebiztosította a BL-indulást

Angol labdarúgás
2025.05.18. 17:29

Legyőzte a Chelsea-t, és nagy lépést tett a BL felé a Newcastle

Angol labdarúgás
2025.05.11. 15:03

Átgázolt a Crystal Palace-on a Newcastle, így még van esélye utolérni Szoboszlaiékat

Angol labdarúgás
2025.04.16. 22:39

Barnes duplázott, a Newcastle néggyel küldte haza a Manchester Unitedet

Angol labdarúgás
2025.04.13. 19:28

Kórházba került a Newcastle menedzsere, nem lesz ott a Manchester United elleni meccsen – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.04.13. 08:29
Ezek is érdekelhetik