Olimpia: Császár nem tud lábra állni, nem játszhat holnap

Vágólapra másolva!
2012.08.11. 14:18
Címkék
Szinte bizonyos, hogy Császár Gábor nem játszhat a magyar férfi kézilabda-válogatottban a holnapi, Horvátország elleni bronzmérkőzésen.

„Diagnózis: sérült a csont is, ahogy a szalag meghúzta. Ebből meccs már nem nagyon lesz holnap, hiszen rá sem tudok állni ma. Kis pihenő következik, szerencsére nem olyan hosszú. Bízom a srácokban, képesek megcsinálni! Sajnálom, hogy nem segíthetek tovább!” – írta az irányító az egyik közösségi oldalon.

„Fájdalmai vannak Császár Gábornak, folyamatos kezelést kap, ám kevés esélyt látok arra, hogy vasárnap pályára léphessen – mondta el dr. Erdélyi Gábor, a magyar válogatott orvosa. – Az effajta ugróizületi sérülések általában 6-8 hét alatt gyógyulnak. Mindent megteszünk természetesen a minél gyorsabb gyógyulás érdekében. A többi játékos állapota megfelelő, komolyabb sérülés nincs, a sorozatterhelés miatt természetesen szinte mindenkit kezelünk a megfelelő módszerekkel, hogy minél jobb állapotban lépjenek pályára a játékosok Horvátország ellen.”

 


Fotó: facebook.com
Fotó: facebook.com
Legfrissebb hírek

Bruno Fernandes duplázott, az MU győzelemmel kezdte a Premier League felkészülési tornáját – videó

Angol labdarúgás
11 perce

Vizes vb: óriás-toronyugrásban született meg az első amerikai aranyérem

Vizes vb 2025
49 perce

„Rekordüzlet számunkra” – mégsem szerződik Londonba az angol válogatott középpályás

Angol labdarúgás
54 perce

EYOF: huszonhat érem, ezernyi szép emlék Szkopjéból

Utánpótlássport
1 órája

Robbie Keane dicsérte a magyar játékosokat, Ötvöst látta a Ferencváros legjobbjának

Labdarúgó NB I
1 órája

Agyhártyagyulladása után lehet Eb-győztes az aranylabdás Aitana Bonmatí

Minden más foci
1 órája

Gera a Kecskemétnél is többet veszíthet, ha a megfiatalított csapattal nem jön össze a feljutás – NB II-es felvezetés, 16. rész

Labdarúgó NB II
1 órája

A kapus nem csak a saját gólvonalán lehet hős

Népsport
1 órája
Ezek is érdekelhetik