Olimpia: a McDonald's 2020-ig meghosszabbította szponzori szerződését

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.01.13. 11:24
Címkék
A McDonald's 2020-ig meghosszabbította szponzorációs szerződését a Nemzetközi Olimpiai Bizottsággal.

A két fél nem hozta nyilvánosságra a megállapodás részleteit, amely vélhetően dollár százmilliókban mérhető.

A cég 1976 óta a NOB szponzora, ez a hagyomány a 2014-es szocsi téli, a 2016-os Rio de Janeiró-i nyári, a 2018-as pjongcsangi téli, valamint a 2020-as nyári játékokon is folytatódik.

A McDonald's a hetedik top-szponzor a NOB-nál, amely 2020-ig hosszabbított. Korábban a Coca-Cola, a Dow Chemical, a General Electric, az Omega, a Procter&Gamble és a Visa tett így.

A mostani megállapodás bejelentését az Innsbruckban rendezendő első ifjúság téli olimpia nyitónapjára időzítették.

Legfrissebb hírek

Japán videójáték sztárja lett a magyar ikon

Minden más foci
12 perce

Varga Zsolt: Bennünk van az akarat, hogy átüssük a falat

Vízilabda
26 perce

Vizes vb: a görögök klasszisa boldog Magyarországon, de pénteken győzelemre tör

Vizes vb 2025
38 perce

Súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett a Nyíregyháza kapusa

Labdarúgó NB I
46 perce

Luis Enrique: A PSG és a Real Madrid helyzetét nem lehet összehasonlítani

Klub-vb
1 órája

Hajón tölti az 50. születésnapját Palkovics Krisztián

Jégkorong
1 órája

Bevetésre kész a kolozsváriak gólkirálya a Paks ellen

Európa-liga
1 órája

A híres kifakadás az elbukott brazíliai vb-kijutás után és az előző politikai rendszer kemény kritikája – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik