Kerkezt már megint az MU kiszemeltjei között említik

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2024.09.10. 10:22
Kerkez Milos ebben az idényben eddig a Bournemouth összes bajnoki meccsén kezdő volt (Fotó: Getty Images, archív)
A magyar labdarúgó-válogatottal éppen a bosnyákok elleni Nemzetek Ligája-meccsre készülő Kerkez Milost az angol sajtóban ismét a Manchester United kiszemeltjei között emlegetik.


 

Az AFC Bournemouthban futballozó Kerkez Milost ebben az évben, különböző angol források már többször összeboronálták a Manchester Uniteddel, a nyáron még az olasz transzferguru, Fabrizio Romano is arról posztolt, hogy a magyar válogatott futballista szerepel az MU kiszemeltjei között. Ezek után azonban a nyári átigazolási ablakban nem tett érte ajánlatot a klub, most viszont már a januári kiszemeltek között emlegetik.

A Manchester Evening News összeállítása már az MU lehetséges januári célpontjaival foglalkozik. A cikk szerint a klub 21 millió fontot szán újabb védőre a télen – azok után hogy a nyáron 157 millió euróért érkezett három védő, a jelenleg sérült Leny Yoro, valamint Manuel Ugarte és Matthijs de Ligt –, és három kiszemeltje van.

Egyikük a Sevilla 21 éves spanyol játékosa, Juanlu Sánchez, a másik jelölt a Fulhamből a 27 esztendős, 46-szoros amerikai válogatott Antonee Robinson, a harmadik a 20 éves, 20-szoros magyar válogatott Kerkez Milos, aki a második Premier League-idényét kezdte most meg az AFC Bournemouthban, az új idényben eddig mind a három fordulóban kezdett és összesen 31 meccsnél tart a Premier League-ben.

 

Legfrissebb hírek

Cél a Puskás Aréna: magyar főszereplőkkel indul a BL alapszakasza!

Bajnokok Ligája
17 órája

Rooney: A Manchester United rosszabb lett Amorim irányítása alatt

Angol labdarúgás
2025.09.15. 18:30

Liverpool: posztriválisa vette védelmébe Kerkezt

Angol labdarúgás
2025.09.15. 16:23

Guardiola: Még nem vagyunk készen, de lépésről lépésre haladunk

Angol labdarúgás
2025.09.15. 07:27

Arne Slot elmondta, miért cserélte le Kerkez Milost

Angol labdarúgás
2025.09.14. 20:46

Haaland duplázott, a City magabiztos győzelmet aratott a United felett

Angol labdarúgás
2025.09.14. 19:26

Szalah 95. percben lőtt tizenegyesgóljával maradt százszázalékos a Liverpool

Angol labdarúgás
2025.09.14. 17:00

Szemlátomást élvezi a futballt Sevillában az MU-nál felsülő brazil szélső

Spanyol labdarúgás
2025.09.11. 18:44
Ezek is érdekelhetik