Légiósok: a magyar csatár marad, érvényesítették az opciót – hivatalos

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2023.06.08. 15:34
Az izraeli élvonalbeli Maccabi Bnei Raina bejelentette, él az opciós jogával és a következő idényre is szerződteti az orosz Torpedo Moszkva labdarúgócsapatától Koszta Márkot.

Koszta Márk januárban került az orosz Torpedo Moszkvától az izraeli élvonalba és 13 meccsen nyolc góllal főszerepet játszott abban, hogy a Maccabi Bnei Raina kiharcolta a bennmaradást.Koszta Márk januárban került az orosz Torpedo Moszkvától az izraeli élvonalba és 13 meccsen nyolc góllal főszerepet játszott abban, hogy a Maccabi Bnei Raina kiharcolta a bennmaradást.

A Maccabi Bnei Raina csütörtökön közölte, él az opciós jogával, aminek köszönhetően a következő idényben is a csapatot erősíti a 26 éves magyar csatár, Koszta Márk.

Az izraeli klub közleményéből nem derül ki egyértelműen, hogy végleges kivásárlásról vagy újabb kölcsönadásról van-e szó, de a sports.walla.il cikke szerint nagyjából négyszázezer euróért végleg megvásárolták a játékjogát és ez Koszta eddigi, havi 40 ezer eurós fizetésének emelkedésével is együtt jár majd.

Legfrissebb hírek

NS-infó: Pécsi Ármin Angliába utazott – a Liverpoollal tárgyal

Labdarúgó NB I
4 órája

A Fradihoz szerződhet a Felcsútról távozó Jonathan Levi – NS-infó

Labdarúgó NB I
4 órája

Kerezsi Zalán végleg a Puskás Akadémiához került a Honvédtól

Labdarúgó NB I
6 órája

Az Újpest szerződtette a Mezőkövesd kapusát – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:06

Újabb zalaegerszegi távozó – Szankovicstól elköszönt a klub

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:11

„Biztos, hogy távozik Zalaegerszegről” – három országból keresik a légióst

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:18

A Fehérvár alapemberének nincs magyar útlevele, kérdéses a jövője

Labdarúgó NB I
2025.06.04. 15:52

A Fradi válogatott védőjét bejelentették Oroszországban

Labdarúgó NB I
2025.06.04. 14:47
Ezek is érdekelhetik