Nagy Ádám nagy kedvenc; Kopasz Bálint trónfosztásra készül

SZ. M.SZ. M.
Vágólapra másolva!
2019.08.17. 23:26
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

Az OTP Bank Liga 3. fordulójának leggólgazdagabb mérkőzésének első percében vezetést szerző Diósgyőr kicsit ráijesztett a fehérváriakra, akik Dusan Brkovics kiállítása után alaposan megszórták a vendégeket, így három mérkőzés után hibátlanul állnak az élen az ugyancsak kilencpontos Mezőkövesd előtt, miközben a most bemutatkozó Ferencváros egygólos találkozón verte meg az újonc Kaposvárt. Vasárnapi számunkban természetesen mind a hat mérkőzésről részletesen beszámolunk.
Az OTP Bank Liga 3. fordulójának
leggólgazdagabb mérkőzésének első percében vezetést szerző Diósgyőr kicsit ráijesztett a fehérváriakra, akik Dusan Brkovics kiállítása után alaposan megszórták a vendégeket, így három mérkőzés után hibátlanul állnak az élen az ugyancsak kilencpontos Mezőkövesd előtt, miközben a most bemutatkozó Ferencváros egygólos találkozón verte meg az újonc Kaposvárt. Vasárnapi számunkban természetesen mind a hat mérkőzésről részletesen beszámolunk.

A Bristol szurkolói Puskás Ferenchez hasonlítják Nagy Ádámot. A magyar légiós a QPR ellen 2–0-ra megnyert mérkőzésen megszerezte első gólját a Bristol Citybe, ám a szünetben kisebb bokasérülése miatt le kellett cserélni. Smahulya Ádám írása.

Férfi kosárlabda-válogatottunk lelkes, mi több, minőségi játékkal győzte le a vb-résztvevő Lengyelországot a hamburgi Szuperkupa második napján. A helyszínről Győri Ferenc tudósított.

Kopasz Bálint trónfosztásra készül. A jövő heti szegedi kajak-kenu világbajnokság előtt jó előjel, hogy a kajakos az Európai Játékokon 1000 és 5000 méteren is legyőzte a vb-címvédő portugál Fernando Pimentát. Lipiczky Ágnes és Pircs Anikó írása.

Junior-mellékletünk tartalmából. Úszás: minden, amit a kedden kezdődő, budapesti junior-világbajnokságtól tudni kell; Kézilabda: örömszavak az U17-es leányválogatott Európa-bajnoki címe után; Ökölvívás: interjú a 13 éves, serdülő Eb-aranyérmes Dévényi Izabellel.

Legfrissebb hírek

Szívvel, lélekkel és ésszel verte meg a Fradit a kupadöntőben a Paks; Sallai Roland közel a duplázáshoz

E-újság
13 órája

Bárány Donát felépülhet a talpsérüléséből; az ETO FC Győr a veretlenségi sorozat közben építi be a fiatalokat

E-újság
Tegnap, 0:05

60 ezer néző előtt a kupáért; Magyar hokicsoda az elit-vb-n

E-újság
2025.05.13. 23:50

Kovács István vezeti a BL-döntőt; Per Johansson minden meccset meg akar nyerni

E-újság
2025.05.12. 23:30

Bennmaradást érhet a Nyíregyháza győzelme; bajnok a Kisvárda

E-újság
2025.05.11. 23:26

Pakson fordított és győzött a Fradi; már-már bajnokok a győri női kézisek

E-újság
2025.05.10. 23:55

A Paks főleg Varga Barnabásra figyel; Wladár: Mi vagyunk a magyar sport aranytartaléka

E-újság
2025.05.09. 23:55

Történelmi reformok előtt a magyar labdarúgás; Szűcs Kornél: A harmadosztályból is vezet út a válogatottba

E-újság
2025.05.08. 23:47
Ezek is érdekelhetik