Légiósok: Forlán pompás gólja volt a kezdet Vadóczék meccsén

Vágólapra másolva!
2018.01.28. 10:32
Vadócz Krisztián csapata, a Diego Forlánt is végig a soraiban tudó Kitchee SC hazai pályán 7–0-ra kiütötte a sereghajtó Hong Kong Rangerst a hongkongi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján.

A listavezető együttesben az uruguayi támadó duplázott, elkönyvelve ezzel első találatait a Kitchee játékosaként. A 2010-es világbajnokság aranylabdása a 38. percben pompás szabadrúgásgóllal szerzett vezetést a hazaiaknak, akik 3–0-s előnnyel vonultak szünetre, majd a második félidő elején Forlán ismét eredményes volt.

Az utolsó tíz percben a Kitchee még háromszor betalált, így kiütéses, 7–0-s győzelmet aratott, és 11 mérkőzés után nyolc pont előnnyel vezeti a bajnokságot az egy meccsel kevesebbet játszó Pegasus előtt.

FORLÁN SZABADRÚGÁSGÓLJA

Legfrissebb hírek

Heti légiósprogram: Union Berlin–Wolfsburg a Bundesligában

Légiósok
8 órája

Légióskörkép: szép magyar gólok Amerikában, Tanyi-tripla Szlovéniában

Légiósok
9 órája

Nikitscher nem játszott, kikapott a Real Sociedadtól is a Valladolid, Barcelonában ikszelt az Atlético

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 18:10

Válogatott játékosát adhatja Kerkez Milosért a Liverpool a Bournemouthnak – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.03.29. 15:08

Tanyi Barnabás három góljával ugrott élre az Aluminij a szlovén másodosztályban

Légiósok
2025.03.28. 19:13

Az ügynököm és az apám dolga, hogy ezt a részét intézzék – Kerkez az átigazolásról

Légiósok
2025.03.28. 15:21

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
2025.03.28. 13:45

Kovács Dániel: Két ujjpercemet kifúrták, drótot vezettek bele

Légiósok
2025.03.28. 10:41
Ezek is érdekelhetik