Légiósok: mennyi esély van Kádár klubváltására? Az alelnök is megszólalt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.08.31. 20:37
null
Kádár Tamás az utolsó pillanatokban Franciaországba igazol? Egyre kisebb az esély erre (Fotó: gloswielkopolski.pl)
Ahogy korábban beszámoltunk róla, francia értesülések szerint a Ligue 1-ben szereplő Caen az átigazolási időszak hajrájában szerződtetné a Lech Poznan és a magyar labdarúgó-válogatott védőjét, Kádár Tamást. A lengyel csapat alelnöke szerint azonban erre már nagyon kevés esély van.

Az L'Équipe információi szerint a két klub képviselői még mindig tárgyalnak egymással Kádár átigazolása kapcsán, az üzlet megkötését azonban nehezíti, hogy a játékost most már nehezen tudná pótolni a lengyel klub.

Habár Jan Urban vezetőedző korábban elárulta, hogy felkészültek a magyar játékos – akinek 2018 nyaráig van érvényes szerződése a klubbal – távozására, a napokban azt nyilatkozta, hogy nagyobb esélyt lát Kádár maradására, amit az alelnök, Piotr Rutkowski is megerősített a tegnapi sajtótájékoztatón.

A tárgyalások még mindig folynak Kádár Tamás klubváltása kapcsán, azonban az átigazolási időszaknak hamarosan vége. Elég időt kell hagynunk az általa hagyott űr betöltésére, erre viszont valószínűleg nem lesz lehetőségünk. Ez alapján kevés esélyt látok a megegyezésre, Tamás nem hagyja el a klubot úgy, hogy nem érkezik senki a helyére" – mondta Rutkowski.

Legfrissebb hírek

Sallai Roland nagy gólokat lőtt a Török Kupa elődöntőjében – videók

Légiósok
5 órája

Légióskörkép: Tiefenbach, Sallói és Szalay is gólt szerzett a múlt héten

Légiósok
2025.04.21. 16:39

Heti légiósprogram: Bournemouth–Manchester United

Légiósok
2025.04.21. 15:47

Ijesztő sérülése után egy nappal Gulácsi Péter már otthonából tett közzé bejegyzést

Légiósok
2025.04.20. 18:26

Dárdai Bence bakancslistája: két bátyjával játszani a válogatottban

Légiósok
2025.04.19. 13:45

Schäfer András: Ha a következő tíz évet az Unionban tölteném, az is teljesen rendben lenne

Légiósok
2025.04.17. 14:05

Szoboszlai: Hazudnék, ha azt mondanám, nem gondoltunk a bajnoki címre

Angol labdarúgás
2025.04.16. 17:59

Légióskörkép: Torvund és Hegedűs gólt lőtt, Tóth Balázs újra védett

Légiósok
2025.04.14. 11:15
Ezek is érdekelhetik