Légiósok: a Galatasaray többet adna Dzsudzsákért - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2015.06.21. 12:07
A Bild információi szerint a Galatasaray mindent elkövet azért, hogy megszerezze Dzsudzsák Balázst a Hertha elől. A német lap szerint a török csapat hajlandó lenne többet fizetni a Dinamo Moszkvának a magyar válogatott játékosáért, mint a berlini klub.

A német újság arról ír, hogy a Galata nem tett le arról, hogy megszerezze a Dnipro játékosát, Jevhen Konopljankát, de mellette Dzsudzsákot is szeretné elcsábítani.

A Bild szerint a török együttes többet kínálna a Dinamónak, mint a játékosért sorban álló többi gárda. A berlinieknél legalábbis mindenképp többet.

Nemrég megírtuk, hogy mivel Dzsudzsák szerződése a télen jár le, a nyári átigazolási időszakban akár 2 millió euróért is megszerezhető. Az persze más kérdés, hogy Dzsudzsák fizetése így is jócskán megterhelheti a klub kasszáját (még ha annyira nem is, mint ahogyan azt a berlini sajtó vizionálja) – bárhova is igazol a magyar játékos.

A Galata azonban erre a kétmillió eurós összegre ráígérne, hogy Dzsudzsák nála folytassa. A szélsőt korábban a Galata mellett a másik két nagy isztambuli klubbal, a Besiktassal és a Fenerbahcéval is összeboronálták.

Legfrissebb hírek

A KTE alapembere az NB I-be igazolna, de jelenleg csak a vármegyei bajnokságra készülhet

Labdarúgó NB II
17 órája

DVSC: hamarosan érkezik a svájci csatár, Dejan Djokic

Labdarúgó NB I
21 órája

Ismét légiósnak állhat a Salzburgban nevelkedő középpályás – NS-infó

Labdarúgó NB II
2025.07.28. 15:49

Kölcsönvették, megvették, elengedték – távozik a Videoton válogatott védője

Labdarúgó NB II
2025.07.28. 14:33

Megint igazolt a Fradi, újabb spanyol Debrecenben, változások az MTK-nál – körkép

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 13:00

Megszületett Kleinheisler második gyermeke, kezdődhet a csapatkeresés

Légiósok
2025.07.28. 11:12

Kazincbarcika: a kupagyőztes kiszemelt átesett az orvosi vizsgálaton – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 10:39

Ukrán védőt igazolt a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 09:15
Ezek is érdekelhetik