Lech: Holman megszerezte első gólját, majd büntetőt rontott

2015.02.04. 17:51
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Lech Poznan két magyarral a kezdőcsapatában 2–0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen az orosz Amkar Permet.

A lengyel együttes védelmében Kádár Tamás, a középpályán pedig Holman Dávid kapott helyet a törökországi Belekben rendezett felkészülési találkozón.Kádár Tamás, a középpályán pedig Holman Dávid kapott helyet a törökországi Belekben rendezett felkészülési találkozón.

A Ferencvárostól kölcsönvett Holman hamar meghálálta a bizalmat, és a 18. percben büntetőből megszerezte első gólját új együttesénél – magabiztosan vágta a léc alá a labdát a magyar légiós.

A folytatásban is a Lech dominált, és a lengyelek honlapjának tájékoztatása szerint Holman rengeteget volt játékban, sőt, megszerezhette volna második találatát is, az újabb büntetőt azonban nem tudta értékesíteni a magyar középpályás, a lövése a lécen csattant.

A Lech ennek ellenére könnyedén nyert, Dariusz Formella ugyanis bebiztosította csapatának a győzelmet a második félidőben.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Lech Poznan (lengyel)–Amkar Perm (orosz) 2–0 (Holman 18. – 11-esből, Formella 53.)