Felkészülés: Guzmics kezdett, Lovrencsics gólpasszt adott

2015.02.05. 17:48
Guzmics Richárd együttese, a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Wisla Kraków felkészülési mérkőzésen 2–0-s vereséget szenvedett az orosz Kuban Krasznodartól. A magyar védő kezdőként lépett pályára, és klubja beszámolója szerint a 6. percben rögtön egy jó belépővel megakadályozott egy gólt. A Lech Poznan a bolgár Levszki Szófiával 2–2-es döntetlent játszott, és a szerdai találkozón pihentetett Lovrencsics Gergő nagyszerű játékkal és egy gólpasszal hálálta meg a bizalmat. Kádár Tamás a szünetben állt be, Holman Dávid pedig most nem kapott szerepet.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Wisla Kraków (lengyel)–Kuban Krasznodar (orosz) 0–2 (Dudka 18. – öngól, Salajev 84.)
Lech Poznan (lengyel)–Levszki Szófia (bolgár) 2–2 (Ubiparip 17., Jevtic 76., ill. Domovcsijszki 9., 36. – az első 11-esből) NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS