Légiósok: ha Magyarország, akkor Ferencváros - Vass Ádám

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.07.01. 11:54
Amint arról már beszámoltunk, Vass Ádámra nem számít a jövőben a kolozsvári CFR. Ezt menedzsere is megerősítette. Paunoch Péter másodszori megkeresésünkre azt is elmondta, nem zárja ki a magyarországi hazatérés lehetőségét sem, és ha ez terítékre kerül, akkor a Ferencváros jöhet szóba.

Mint ismeretes, a Ferencváros labdarúgócsapata tavasszal együttműködési megállapodást kötött a kolozsvári CFR-rel, és eszerint a két klub között elképzelhető a jövőben kölcsönös játékosmozgás, futballisták kölcsönadása. Eddig erre nem láttunk példát, de nem zárható ki, hogy a Ferencvárosban nevelkedő Vass Ádám nyitja majd a sort.

„Egyelőre semmit sem zárok ki, így azt sem, hogy Ádám visszatér Magyarországra. Ha így történik, akkor a Ferencváros lesz az a csapat, amelyik szóba jöhet. De mint már mondtam, egyelőre minden nagyon képlékeny, még senkivel sem egyeztettem. Először is a kolozsváriakkal kell tárgyalnom. A megbeszélésre még a héten sort kerítünk, méghozzá Barcelonában, ahol egy játékosbörzén veszek részt, és ott lesznek a kolozsvári vezetők is" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online kérdésére Vass Ádám menedzsere, Paunoch Péter.

 

Legfrissebb hírek

NB II: az MTK játékosa Kozármislenyben is pályára léphet

Labdarúgó NB II
2025.10.17. 07:42

Hosszabb kihagyás után Pécsen bizonyíthat a Szentlőrincet nyáron elhagyó csatár

Labdarúgó NB II
2025.10.14. 08:58

A Ferencváros alapemberét szemelte ki az Al-Ahli

Labdarúgó NB I
2025.10.13. 09:06

Bemutatkozott az ősi riválisnál a Juventust is megjárt kapus

Labdarúgó NB II
2025.10.07. 12:50

A holland szélső a ZTE II-höz érkezett, brazil, nigériai és venezuelai csapattársa is lesz

Labdarúgó NB I
2025.10.03. 12:03

ETO FC: a győriek új szerzeménye az Interben is játszott a Serie A-ban

Labdarúgó NB I
2025.10.03. 08:37

Korábbi U-válogatott támadót szerződtetett az NB II-es Budafok

Labdarúgó NB II
2025.09.26. 21:12

Az Ajkában folytatja a külföldről hazatérő labdarúgó

Labdarúgó NB II
2025.09.19. 11:10
Ezek is érdekelhetik