Fulham: Gera ma játszhat, de Hughes kezd beletörődni a távozásába

Vágólapra másolva!
2011.05.15. 08:40
Bobby Zamora és Simon Davies játéka is kérdéses az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Fulham mai, Birmingham elleni mérkőzésén, de a londoni csapatot irányító Mark Hughes elmondta, Gera Zoltán ismét bevethető.

„Zoli az utóbbi néhány héten nem edzett, de már visszatért, újra együtt gyakorolt a társakkal, úgyhogy bevethető lesz a vasárnapi meccsen" – mondta Hughes, aki a magyar futballista jövőjéről is beszélt.

„Folynak tárgyalások az ügyében, de nyilvánvaló, hogy azt szeretném, maradjon. Zoltán olyan pozícióban van, hogy szabadon tárgyalhat külföldi klubokkal, hogy nyitva hagyja a lehetőségeit, amikor lejár a szerződése. A probléma az, hogy senkinek sem ígérhetek rendszeres játéklehetőséget. Ezt senkivel sem tehetem meg a keretből, és ő talán úgy érzi, hogy máshol nagyobb esélye van az állandó szereplésre. A szezon végén még tárgyalunk az ügyéről, én azt szeretném, hogy maradjon" – jelentette ki Hughes, aki korábban is úgy nyilatkozott, megtartaná a magyar játékost.

Legfrissebb hírek

NB III: hihetetlen gól bedobásból, pedig sportszerűségnek indult – videó

Labdarúgó NB II
1 órája

A világhírű énekes megkapta a 17-es mezszámot a Premier League kiesőjétől

Angol labdarúgás
3 órája

Reszkethetnek a Megyeri úton, érkezik Tóth Barna!

Labdarúgó NB I
4 órája

Duplázott a nyári szerzemény, a Man. City is győzött a PL-rajt előtt

Angol labdarúgás
8 órája

Szalai Attila kezdő volt, csapata vereséggel kezdett a bajnokságban

Légiósok
17 órája

A Liverpool megvált csatárától, aki Szaúd-Arábiában folytatja – hivatalos

Angol labdarúgás
18 órája

De Bruyne-show a Napolinál, győzött a Girona ellen a Serie A címvédője

Olasz labdarúgás
19 órája

Megvan Gyökeres első gólja, az Arsenal sima győzelemmel hangolt a PL-re

Angol labdarúgás
20 órája
Ezek is érdekelhetik