Gyors gólváltás, döntetlen született Kozármislenyben

PEHR NÁNDORPEHR NÁNDOR
2024.10.20. 16:50
Nagy volt a tumultus (Fotó: Kovács Liliána/Dunántúli Napló)
A második félidő elején mislenyi oldalon Kócs-Washburn, majd soroksári részről Lovrencsics talált be, így 1–1-s döntetlennel zárult a találkozó a labdarúgó NB II 10. fordulójában.
IMG_5782
Króner Martin (sárga-feketében) nem hagyott teret a hazai támadóknak (Fotó: Kovács Liliána/Dunántúli Napló)

LABDARÚGÓ NB II
10. FORDULÓ

HR RENT-KOZÁRMISLENY–SOROKSÁR SC 1–1 (0–0)
Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion, 500 néző. Vezette: Bana Gergely (Kiss Balázs, Mohos Milán)
KOZÁRMISLENY: Lékai – Schuszter (Beke, 72.), Vajda R., Gajág, Turi – Horváth D., Major – Kócs-Washburn (Kiss B., 72.), Kirchner, Cipf (Koszovscsuk, 72.) – Horváth P. (Barkóczi, 61.) Vezetőedző: Pinezits Máté
SOROKSÁR: Holczer – Kaján, Króner (Dobos Á., 80.), Bolla G., Kékesi – Vass Á., Tóth A. – Szabó Sz. (Gálfi Z., 80.), Korozmán, Halmai Á. (Manner, 80.) – Lovrencsics B. Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerző: Kócs-Washburn (47.) ill. Lovrencsics (49.)
Pinezits Máté: – Az első gólig a mi akaratunk érvényesült, utána viszont rossz felfogásban játszottunk.
Lipcsei Péter: – Jó csapattal játszottunk, a látottak alapján itt hagytunk két pontot.

A mérkőzés elején dominált a hazai csapat és az első húsz percben többet birtokolta a labdát. A játékrész második felében magára talált a Soroksár és már voltak támadásaik, de egyik csapat sem jutott el igazán nagy helyzetig. A félidő végén inkább már a Misleny volt ismét fölényben. A második félidőt nagy lendülettel kezdte a Kozármisleny és a második percben meg is szerezte a vezetést Kócs-Washburn Erik révén. Aztán jött egy védelmi hiba két perccel később és Lovrencsics Balázs egyenlített. Ezután talán a hazai csapat zavarodott meg, nem tudták már uralni a mérkőzést és több pontatlanság jellemezte a játékukat. A Soroksár nem élt ezzel a lehetőséggel és nem tudta maga javára fordítani a találkozót. A mérkőzés végén még adódott egy óriási lehetőség Beke előtt, de nem született gól, így maradt a döntetlen. 1–1

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk,  mire megy az előző öt fordulóban veretlen és közben 11 pontot gyűjtő HR Rent Kozármisleny az ezalatt kilenc ponttal gazdagodó, de így is csak a mezőny második felében tanyázó Soroksár SC ellen.