Rutinos, NB I-es tapasztalatot hozó belső védőt igazolt a Kazincbarcika

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2024.07.12. 19:28
Polgár Kristóf (Fotó: Kolorcity Kazincbarcika)
Polgár Kristóf személyében rutinos belső védőt igazolt a Kazincbarcika – tudtuk meg a labdarúgó NB II-ben szereplő klub hivatalos honlapjáról.

Polgár Kristóf a Liverpool korosztályos csapataiban töltött évek után 2016-ban tért haza, és a Haladás színeiben mutatkozott be az élvonalban, ahol – a DVTK-ban töltött időszakot is beleszámítva – összesen 103 alkalommal lépett pályára. A legutóbbi két idényben a Gyirmót futballistája volt.

„Rutinos, tapasztalt, jó játékos, aki magasabb osztályban is meghatározó tagja volt mindenkori csapatainak. Nekünk pont ilyen karakterre volt szükségünk, bízunk benne, hogy biztos pontja lesz a védelmünknek” – kommentálta az igazolást Koszta Péter sportigazgató.

„Nem idegen környékre tértem vissza, szeretem a megyét, s nagyon jól teltek az első napok, edzések. Abszolút pozitív volt a fogadtatás, s tényleg örülök, hogy itt lehetek!” – ezek pedig a 27 éves Polgár Kristóf szavai.
 

 

Legfrissebb hírek

Wisla után Ciprus, Kiss Tamás napokon belül klubot válthat

Légiósok
2 órája

A bosnyák bajnoknál folytatja a legutóbb Nyíregyházán játszó védő

Labdarúgó NB I
5 órája

25 év után szerepel újra a másodosztályban a jelentősen átalakuló Vidi – NB II-es felvezetés, 15. rész

Labdarúgó NB II
Tegnap, 19:55

Kínai csapat szerződtetné Adama Traorét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:34

Erős Gábortól nem csodát várnak, de a Vasasnál a kötelező feladatot is nehéz lesz teljesíteni – NB II-es felvezetés, 14. rész

Labdarúgó NB II
2025.07.24. 17:36

Németh Hunor az MTK-ban folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.24. 15:18

Spanyol balszélsőt szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.24. 08:45

Négy utánpótlás-válogatott játékossal bővült a Kazincbarcika kerete

Labdarúgó NB I
2025.07.23. 18:20
Ezek is érdekelhetik