Gyirmótról igazolt középpályást az újonc

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2024.06.15. 10:13
Kovács Milán Nyíregyházán folytatja (Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu)
Védekező középpályást igazolt a labdarúgó NB I-ben újonc Nyíregyháza Spartacus, a 26 éves Kovács Milán a szabolcsiaknál folytatja – számolt be róla a klub honlapja.

A Vasas-nevelésű Kovács Milán az elmúlt három évben előbb Szegeden, majd Gyirmóton volt alapember. Az előző idényben 28 mérkőzésen lépett pályára az NB II-ben, s két gólt szerzett.

Nagyon örülök neki, hogy megkeresett a Nyíregyháza, mindenkinek álma, hogy az NB I-ben játszhassonmondta a klubhonlapon a középpályás, aki korábban korosztályos válogatott kerettag volt. – Szeretnék mindent kihozni magamból. Nagyon tetszett, amikor Fekete Tivadar sportigazgató felvázolta a terveket, és az sem másodlagos, hogy új stadionban játszhatunk. A keret is szimpatikus volt, több játékost ismerek is, igyekszem kiharcolni a helyemet, és remélem minél több lehetőséget kapok.”

Fekete Tivadar sportigazgató szerint Kovács Milán személyében kimondottan érett, rutinos játékost igazoltak, aki kinőtte a másodosztályt, s alkalmas arra, hogy az NB I-ben szerepeljen. Kovács Milánnal hároméves szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A NYÍREGYHÁZA SPARTACUSNÁL
Érkezők: Kovács Milán (Gyirmót FC Győr)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatér: Cseh Norbert (Tiszaújváros), Németh Barnabás (BFC Siófok), Pataki Bence (Szentlőrinc)
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: 
Kiszemeltek: Dala Martin (Fehérvár FC, kölcsön után), Farkas Bendegúz (Puskás Akadémia, kölcsön után)
Távozók: 
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatér klubjához: Vida Kristopher (Kisvárda) 
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Nagy Dominik (ETO FC Győr, Vasas FC, szabadon igazolható)

 

Legfrissebb hírek

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
7 órája

Magyar válogatott védővel erősített a Diósgyőr – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 órája

Francia védőt szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
11 órája

DVTK: a hatszoros magyar válogatott védő kedden Miskolcon egyeztet a jövőjéről – NS-infó

Labdarúgó NB I
14 órája

A Paks bejelentette a Vasastól érkező csatárt és a kölcsönadását

Labdarúgó NB I
14 órája

A Ferencváros játékosa megérkezett Debrecenbe – NS-infó

Labdarúgó NB I
15 órája

Paks: újabb gólerős csatárral egyeztek meg, akit kölcsön is adhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB I
17 órája

A Puskás Akadémia bejelentette ifjabb Dárdai Pál szerződtetését

Labdarúgó NB I
20 órája
Ezek is érdekelhetik