Parázs meccsen pontosztozkodás Kozármislenyben

PEHR NÁNDORPEHR NÁNDOR
2023.11.12. 16:50
Beke Péter piros lapot kapott, csapata pedig nem tudta otthon tartani a három pontot a Csákvár ellen (Fotó: Árvai Károly)
Az NB II 15. fordulójában az első félidőben vezetést szerzett, majd emberhátrányba került a Csákvár a Kozármisleny otthonában. A második játékrészben jött az egyenlítés mind a gólok, mind a létszám terén, így egy parázs találkozón játszott 1–1-es döntetlent a két felsőházi csapat.

LABDARÚGÓ NB II
15. FORDULÓ

HR-RENT KOZÁRMISLENY–AQVITAL FC CSÁKVÁR 1–1 (0–1)
Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion, 700 néző. Vezette: Gaál Ákos (Kulman Tamás, Ország Péter)
KOZÁRMISLENY:
Lékai – Beke P., Gajág, Füredi, Turi – Nagy E. (Major S., 74.), Kozics – Molnár Á. (Nagy M., 90+1.), Hegedűs M. (Tóth Z., a szünetben), Kirchner – Horváth P.(Vajda R., 60.). Vezetőedző: Aczél Zoltán
CSÁKVÁR:
Pécsi – Murka, Papucsek, Karacs, László N. – Farkas A., Mészáros D. (Szakály D., 81.), Major M. (Babós, 90.) – Tamás N., Nagy Z., Baracskai (Juhász L., 74.). Vezetőedző: Tóth Balázs
Gólszerző: Kirchner (47. – 11-esből), ill. Baracskai (8.)
Kiállítva: Beke P. (77.), ill.Farkas A. (45.)
Aczél Zoltán:
– Többre számítottunk a mérkőzésen, de az is igaz, hogy a srácok már a teljesítőképességük határán vannak. A munkát beleraktuk a találkozóba, de nem játszottunk olyan jól, mint az utóbbi hetekben.
Tóth Balázs:– Nagyon erős ellenfél a Kozármisleny, de amit elhatároztunk, megcsináltuk. A gyors vezetésünk után nem éltünk a lehetőségünkkel, és magunkra húztuk a hazaiakat. Ennek ellenére végig szervezettek voltunk, az egy pontot megérdemeltük.

A mérkőzés elején már a nyolcadik percben vezetést szerzett Baracskai révén a Csákvár. Ezután kicsit elszabadultak az indulatok, négy perc alatt 4 sárga született. A félidő további részében próbálkozott a hazai csapat, de nagyobb helyzetet nem tudott kialakítani, majd a szünet előtt egy szöglet utáni gyors hazai kontra végén Farkas A. kapta meg a második sárga lapját, így emberhátrányba kerültek a vendégek.

A második félidőben egyből látszott, hogy a Kozármisleny mindent megtesz az egyenlítésért. Ez már a 47. percben sikerült is, Kirchner értékesített egy büntetőt. Ezután a Csákvár tíz emberrel védekezett, és a kontrákra épített. A hazai csapat nem tudta megszerezni a vezetést, és egy kontra végén Beke is megszerezte a második sárgáját, így innentől tíz-tíz emberrel folytatódott a játék. Gól már nem született, de a mérkőzésen összesen kilenc sárga és két piros lap villant. A parázs találkozó tehát1–1-es döntetlennel zárult Kozármislenyben.

18. Mosonmagyaróvár15141012–35–237

90+4. perc: A játékvezető lefújta a találkozót. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: 4 perc a hosszabbítás.

90+1. perc: Molnár Á. helyett jön Nagy M.

90+1. perc: Karacs is sárgát kapott.

90. perc: Major M. helyett Babós a pályán.

89. perc: Egy kavarodás után Nagy Z. lépett ki, és Lékaival állt szemben, de Füredi belelépett az utolsó pillanatban a lövésbe.

86. perc: Szakály szöglete érkezett veszélyesen, de Lékai magabiztos volt, és kiöklözte a labdát.

85. perc: Molnár Á. lőtt távolról a kapu fölé.

84. perc: Murka is sárga lapot kapott.

81. perc: Mészáros helyére érkezik Szakály D.

79. perc: KAPUFA! László N. szabadrúgása csattant a lécen, a kipattanót Papucsek nem tudta kapura lőni, Lékai fogta a labdát.

77. perc: PIROS LAP! Beke kapta meg a második sárga lapját, így tíz-tíz fővel folytatódik a játék.

76. perc: Turi beadása lett hosszú Molnár Á.-nak, így nem tudott kapura fejelni.

74. perc: Major S. érkezik Nagy E. helyére a hazai oldalon, a vendégeknél Baracskai helyére érkezik Juhász L.

72. perc: Kirchner kapott vissza egy labdát Tóth Zoltántól,és lőtt kapásból, Pécsi leért a sarokra, és fogta a lövést.

71. perc: Baracskai kapott sárga lapos figyelmeztetést.

67. perc: Szöglet után röviden kifejelt labdát kapásból Kirchner lőtt kapura, mivel a kapu közepébe tartott, így Pécsi fogta a labdát.

65. perc: Beke kapott visszarántásért sárgát.

60. perc: Horváth P. helyére érkezik Vajda.

59. perc: KAPUFA!Egy szép hazai akció végén Turi lőtt éles szögből, Pécsi nem ért bele, a labda a kapufáról vágódott alapvonalon kívülre.

56. perc: Füredi is besárgult.

54. perc: Tóth Z. kapott sárga lapot reklamálásért.

52. perc: Horváth P. kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszásért.

50. perc: Kirchner cselezett befelé a bal szélről, majd tüzelt, a lövés lecsúszott, így nem volt veszélyes a kapura.

47. perc: GÓL! Pécsi érezte a sarkot, de Kirchner nagy erővel a bal felsőbe lőtte. 1–1

46. perc: Büntető Turi buktatásáért!

46. perc: Cserélt a hazai csapat a szünetben, Hegedűs helyett Tóth Z. folytatja.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: 2 perc hosszabbítást mutatott fel a tartalék-játékvezető, de nem lett hosszabbítás.

45. perc: KIÁLLÍTÁS! Farkas A. kapta meg a második sárga lapját.

40. perc: Molnár Á. cselezett, majd lőtt, a hosszú sarokba tartó labdába Karacs tudott belefejelni, így a labda nem jutott el a kapuig.

39. perc: Hegedűs szögletére érkezett Kozics a rövidre, és lőtt kapu fölé.

32. perc: Egy felívelt labdára csapott le Kirchner a félpályánál, és iramodott meg a vendégkapu felé, már a büntetőterületen belül járt, amikor érkezett Karacs,és szerelte.

26. perc: Major M. ívelt labdát a bal szélről a kapu elé, ahol Tamás N. érkezett, és lőtt kapu mellé.

17. perc: Farkas A. kapott sárga lapos figyelmeztetést, majd felmutatta a sárgát Hegedűsnek is a játékvezető.

15. perc:A hazai kispad reklamált, Aczél Zoltán vezetőedző kapott sárga lapot.

13. perc: Gajág kapott sárga lapot.

8. perc: GÓL! Vezet a Csákvár! Egy bal oldali beadást Turi próbált kifejelni a vendégtámadó szorításában, a röviden kifejelt labdát Baracskai kapásból a kapu bal sarkába lőtte, Lékai takarásban volt, nem látta a labdát, így nem tudott hárítani. 0–1

5. perc: Turi ment el a bal szélen, veszélyesen érkezett a beadása a kapu elé, de senki nem tudott beleérni, így a hosszún be tudta gyűjteni a labdát egy vendégvédő.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy a továbbra is remeklő, 4. helyen álló Kozármisleny, a szintén jó szezont futó, 6. helyezett Csákvár ellen.