NB II: a Vasas nagyot fordított a hajrában, otthon kapott ki a Honvéd

2023.10.29. 18:54
A labdarúgó NB II 13. fordulójának vasárnap esti programjában a Vasas a hajrában három perc alatt fordítva nyert Tiszakécskén, és mivel az eddig előtte álló Kozármisleny hazai pályán csak döntetlenre volt képes a Gyirmót ellen, a piros-kékek feljöttek a tabella harmadik helyére. A Honvéd a Bozsik Arénában maradt alul a Kazincbarcikával szemben, és már öt vereségnél jár az idényben. A Pécs kései góllal hozta el a három pontot Szombathelyről, véget vetve hét fordulón át tartó nyeretlenségi szériájának.

A fordulóról bővebben itt olvashat.A fordulóról bővebben itt olvashat.

LABDARÚGÓ NB II
13. FORDULÓ
HR-Rent Kozármisleny–Gyirmót FC Győr2–2 (Kirchner 64., Horváth P. 71., ill. Soltész D. 11., Medgyes Z. 15.)
Haladás–Pécsi MFC 0–1 (Harsányi I. 84.) (Kiállítva: Ene (90+2., Haladás)
Budapest Honvéd–Kolorcity Kazincbarcika SC0–1 (Kártik 57.)
Tiszakécskei LC–Vasas FC 1–2 (Bertus 25., ill. Tóth M. 79. – 11-esből, Zimonyi 82. – 11-esből) (Kiállítva: Szekér (90., Tiszakécske)

1. ETO FC Győr 13 9 2 2 33–15 +18 29
2. Nyíregyháza Spartacus 13 8 4 1 21–10 +11 28
3. Vasas FC 13 7 3 3 29–15 +14 24
4. Kozármisleny 13 7 3 3 24–15 +9 24
5. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 13 4 8 1 15–13 +2 20
6. Kazincbarcika 13 4 7 2 15–11 +4 19
7. Budafoki MTE 13 5 3 5 14–16 –2 18
8. Gyirmót FC Győr 13 4 6 3 18–16 +2 18