NB III: az U20-as vb-bronzérmes az Eger új edzője

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2021.11.24. 11:49
null
A nyáron készült fotón Szekeres Adrián (jobbra) még a Békéscsaba pályaedzőjeként<br />(Fotó: Békés Megyei Hírlap/Bencsik Ádám)
A futballistaként korábban U20-as vb-bronzérmes Szekeres Adrián lett a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő Eger SE vezetőedzője – számolt be róla a heol.hu.

 

A Szentmarjay-stadionban kedden először vezényelt edzést az NB III-as Eger SE vezetőedzőjeként Szekeres Adrián, aki a közelmúltban menesztett Labancz Róbertet váltotta a csapat kispadján.

A 32 esztendős Szekeres játékosként 2009-ben tagja volt az U20-as vb-n bronzérmet szerző együttesnek, és bár labdarúgóként szerepelt az MTK-ban, a Videotonban, Felcsúton, Dunaújvárosban és Gyirmóton is, 2018-ban, 29 évesen bejelentette visszavonulását.

Azóta dolgozott videoelemzőként a korosztályos válogatottaknál, majd Dorogon másodedzőként, míg Békéscsabán Preisinger Sándor segítőjeként pályaedzőként és szintúgy videoelemzőként.

A fiatal szakembernek vezetőedzőként az Eger az első csapata; másodedzőként és erőnléti edzőként Pósán László segítségére számíthat, míg a kapusokkal továbbra is Szabó László foglalkozik.

Az elmúlt két bajnoki mérkőzésen megbízott trénerként irányító Vitányi László új tisztségét a klubigazgatói poszt jelenti.

Az új tréner bemutatkozásra vasárnap 11 órakor kerül sor, amikor az egriek az Újpest II vendégei lesznek.

Legfrissebb hírek

Megmenekülhet az NB III-as Szolnoki MÁV, egy másodosztályú klub és az önkormányzat is segít

Labdarúgó NB II
4 órája

NB III: 23 fordulónyi veretlenség után kikapott a Nagykanizsa, két pontra csökkent az előnye

Labdarúgó NB II
Tegnap, 20:59

Győzött a Veszprém, karnyújtásnyira került a bronzérem megszerzésétől az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2025.05.10. 21:24

A ráadásban kapott gól miatt pont nélkül maradt az ESMTK Tiszaföldváron az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2025.05.07. 22:19

NB III: Aczél Zoltán távozik a PMFC-től

Labdarúgó NB II
2025.05.07. 16:23

Újra 12 edzőváltás az NB I-ben, a DVSC két csúcsot is megdöntött

Labdarúgó NB I
2025.05.07. 12:24

Damir Krznar az Újpest új vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.05.05. 08:34

NB III: 11–1-re nyert az MTK II, 0–4-gyel veszett oda az FTC II 26 fordulón át őrzött veretlensége

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 20:38
Ezek is érdekelhetik