DVTK: a járvány negyedik hulláma megérkezett a klubba

K. B.K. B.
Vágólapra másolva!
2021.10.26. 10:19
null
A DVTK több játékosa is megbetegedett (Fotó: Észak-Magyarország, Vajda János, archív)
A labdarúgó NB II-ben szereplő DVTK a hivatalos honlapján úgy fogalmaz, a napokban a szezonális influenzával együtt a koronavírus-járvány negyedik hulláma is megérkezett a klubba.

 

A közleményben kifejtik, mindez annak ellenére történt, hogy a klub szigorú óvintézkedéseket vezetett be és minden központi rendelkezést betartott annak érdekében, hogy megvédje a sportolókat, a klub munkavállalóit, valamint a szurkolókat.

„A hétvégi,Tiszakécske elleni bajnoki meccs előtt nem szerettünk volna pánikot kelteni, de ahogy a foghíjas összeállításból is látszódott, az ellenfél mellett más nehézséggel is meg kellett küzdenie a csapatnak. Néhány labdarúgónk és az első csapat mellett dolgozó munkavállalónk is betegséggel küszködött és küzd jelenleg is. A protokollnak megfelelően mindenkit leteszteltünk. Bár most a sportolók és a szakmai stáb tagjainak egészsége a legfontosabb, nem felejthetjük el, hogy a következő napokban két rendkívül fontos mérkőzést is játszunk, ezért kedden a DVTK tartalékcsapatából többen is csatlakozhatnak az első kerethez. A következő napok tesztjeinek eredményétől és játékosaink egészségi állapotától függ, hogyan tudunk kiállni a Kazincbarcika és a Haladás ellen” – nyilatkozta a DVTK sportigazgatója, Benczés Miklós.

Legfrissebb hírek

Bódi Ádám: A szívünket-lelkünket kitesszük a pályára

Labdarúgó NB I
2025.05.09. 12:26

Visszajutott az élvonalba a Kisvárda, kikapott a Vasas, ismét feljutó helyen a Barcika – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 20:48

Bár a győzelem elmaradt, visszajutott az élvonalba a Kisvárda!

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 19:14

A Budafok ellen sem tudott győzni a kiesésre álló Gyirmót

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 18:52

Remek teljesítménnyel tett egy lépést a Csákvár a bennmaradás felé

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 18:47

A végén jött a dráma, a Kazincbarcika legyőzte a Soroksárt – és visszaelőzte a Vasast

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 17:20

Nem hozott gólt a Szeged és a Honvéd csatája

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 16:53

Egyre közelebb a kiesés, kikapott Zuglóban a Tatabánya

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 16:50
Ezek is érdekelhetik