NB II: újabb két játékos hosszabbított szerződést Ajkán

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2021.04.17. 07:24
Balogh Márton, Tóth Gergely és Csemer Gyula után Csizmadia Zoltán és Présinger Ádám is meghosszabbította a szerződését a labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajkánál – számolt be róla a klub honlapja.

A csapatot 2018 januárja óta erősítő Csizmadia Zoltán 2023 nyaráig írt alá. A 30 éves középpályás meghatározó tagja az együttesnek, Kis Károly vezetőedzőtől idén az összes bajnoki mérkőzésen szerepet kapott és ezeken a találkozókon hatszor volt eredményes.Csizmadia Zoltán 2023 nyaráig írt alá. A 30 éves középpályás meghatározó tagja az együttesnek, Kis Károly vezetőedzőtől idén az összes bajnoki mérkőzésen szerepet kapott és ezeken a találkozókon hatszor volt eredményes.

A tavaly februárban Gyirmótról érkező 32 esztendős védő, Présinger Ádám 2022 nyaráig hosszabbította meg idény végén lejáró szerződését.

Az FC Ajka 49 ponttal a 6. helyen áll a másodosztályban, és a következő fordulóban a sereghajtó DEAC otthonában növelheti pontjai számát.

Legfrissebb hírek

F1: Domenicali 2029-ig hosszabbított

F1
Tegnap, 21:01

Klausz László: Bent maradunk az NB II-ben

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:25

Révész Attila: „Nem történt más, csak az, hogy a játékvezetői küldésünk egyenesbe került; semmiféle előnyről nem beszélhetünk”

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:18

„Láttam az arcukon, hogy nagyon büszkék rám” – Girsik Attila az első gólját lőtte az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.03.11. 08:22

Pintér Attila vitatta a játékvezető ítéleteit; Révész Attila „hangzatos” nyilatkozatát is szóba hozta

Labdarúgó NB II
2025.03.11. 08:18

Az emberhátrányban játszó Vasas a második félidő utolsó perceiben múlta felül a Kozármisenyt

Labdarúgó NB II
2025.03.10. 21:51

NB II: ollózós góllal nyert a Honvéd, kiütéses sikert aratott a Kisvárda, botlott a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2025.03.09. 18:57

Ollózós gól döntött: Kántor hőssé vált, a Soroksár legyőzésével kapaszkodik a Honvéd

Labdarúgó NB II
2025.03.09. 16:43
Ezek is érdekelhetik