NB III: már nem Véber György az RKSK vezetőedzője

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2020.06.24. 22:21
null
Véber György újpesti szerepvállalása miatt távozik az RKSK-tól (Fotó: Földi Imre)
Új vezetőedzővel vág neki a labdarúgó NB III következő idényének a Rákosmente KSK, Véber György helyett Nagy Árpád irányítja a továbbiakban a csapatot – számolt be róla a klub Facebook-oldala.

 

Mint beszámoltunk róla, a közelmúltban Véber Györgyöt nevezték ki az Újpest FC U19-es csapata vezetőedzőjének, pályaedzőként korábbi csapattársa, Szlezák Zoltán segíti majd a munkáját.

Ezért Véber számára kérdéses volt, hogy a télen az NB III-as Rákosmente KSK-nál elkezdett vezetőedzői munkáját a továbbiakban is el tudja-e látni, ám mostanra bizonyossá vált, hogy a kettős munkavállalás nem megvalósítható, így a szakember és a klub útjai elváltak.

A megüresedett vezetőedzői pozícióra egy, az egyesületnél régóta tevékenykedő, helyi kötődésű szakembert, Nagy Árpádot nevezte ki a klub vezetősége. A vezetőedzői poszt mellett a továbbiakban az utánpótlás-szakágvezetői pozíciót is ő tölti be.

Legfrissebb hírek

Tévedésből rossz csapatban játszott, de megfelelt a teszten a próbázó labdarúgó

Labdarúgó NB II
Tegnap, 12:03

Elkészült az NB III négy csoportjának párosítása

Labdarúgó NB II
2025.07.14. 16:31

Elkészült az NB III csoportjainak beosztása

Labdarúgó NB II
2025.07.08. 17:30

Az Ajaxban és a PSV-ben nevelkedő szélső is csatlakozik a dorogiakhoz

Labdarúgó NB II
2025.07.07. 08:30

Menesztették az indiai futballválogatott spanyol kapitányát

Minden más foci
2025.07.05. 10:23

NB III-as gólkirályt igazolt a Kozármisleny

Labdarúgó NB II
2025.07.05. 07:01

Schindler Szabolcs visszatér a Vasashoz, csak épp a tartalékcsapathoz

Labdarúgó NB II
2025.07.01. 20:20

Az osztályozós párharc megnyerése után vállalja az NB III-as indulást a Pápa

Labdarúgó NB II
2025.07.01. 19:01
Ezek is érdekelhetik