NB II: már nem Nagy Tibor a Cegléd vezetőedzője

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.03.06. 19:52
A szerdai, Vác elleni NB II-es mérkőzésen elszenvedett 1–0-s vereség után a Ceglédi VSE vezetősége megköszönte Nagy Tibor munkáját – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

Az információval kapcsolatban kerestük a Pest megyei klub vezetőségét, de a ceglédiek nem kívánták kommentálni értesülésünket.

Nagy Tibor szeptemberben éppen a Váctól elszenvedett 2–0-s vereség után foglalta el Klausz László helyét a Ceglédi VSE kispadján, irányításával a csapat mérlege 19 bajnoki mérkőzésen hat győzelem, két döntetlen és tizenegy vereség. Az együttes tavasszal azonban hat bajnokin csak egy pontot tudott gyűjteni, három gólt szerzett és tizenhármat kapott, így 24 ponttal csak a bajnokság 18. helyén áll.

A Vácott legendának számító Nagy Tibor egyébként ma először meccselt ellenfélként a váci stadionban, de nem lesz jó emlék számára a találkozó, amely után elköszöntek tőle.

A forduló mérkőzéseiről ide kattintva olvashatnak!

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Kozármisleny tulajdonosa, Feleki Attila

Labdarúgó NB II
12 órája

A Vidi keveset mutatott, a KTE nyerte az NB I-ből kiesett csapatok csatáját

Labdarúgó NB II
2025.08.18. 21:53

A Honvéd Ajkán, a Vasas Karcagon kapott ki, a Csákvár állt a tabella élére – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 21:00

Parázs találkozón pontosztozkodás Kozármislenyben

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 20:50

A vártnál sokkal simábban nyert a Szeged Tiszakécskén

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 20:50

Már nem nyeretlen a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 20:50

Ismét nyert, és első helyre ugrott a Csákvár

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 20:50

Nincs már hibátlan csapat a mezőnyben: az Ajka elvette a Honvéd veretlenségét

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 20:50
Ezek is érdekelhetik