NB II: szerződést bontott játékosával a Mosonmagyaróvár

Vágólapra másolva!
2018.11.22. 15:20
Noha a Ceglédtől (2–0) elszenvedett vereségig valamennyi meccsen játszott Kapacina Valér (25) a Credobus Mosonmagyaróvárban, a középpályást előbb a tartalékok közé irányították a vezetők, majd a napokban szerződést is bontottak a kegyvesztetté vált labdarúgóval.

„A hazai vesztes meccs után levélben értesített az elnök, hogy a jövőben csak a tartalékcsapat edzéseit látogathatom – mondta a Kapacina Valér.Majd egy hónap múlva beszélhettem személyesen vele, s az egyeztetést szerződésbontás követte.”„A hazai vesztes meccs után levélben értesített az elnök, hogy a jövőben csak a tartalékcsapat edzéseit látogathatom – mondta a Kapacina Valér.Majd egy hónap múlva beszélhettem személyesen vele, s az egyeztetést szerződésbontás követte.”

A játékos számára befejeződött az őszi szezon, csupán a téli átigazolási időszak után futballozhat újra, természetesen egy másik csapatban.

Legfrissebb hírek

Tóth Gabriella kilenc gólt lőtt a Vasas kapujába, könnyedén nyert a Mosonmagyaróvár a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.10.11. 19:48

Kecskeméten visszatért a győzelembe vetett hit

Labdarúgó NB II
2025.10.07. 06:56

Otthon vesztett pontokat a Honvéd és a Vasas, vége a BVSC rossz sorozatának – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.10.05. 19:05

A Honvéd ráült az eredményre, és ez megbosszulta magát a Tiszakécske ellen

Labdarúgó NB II
2025.10.05. 19:00

Gól nélkül zárult a forduló rangadója az Illovszky Rudolf Stadionban

Labdarúgó NB II
2025.10.05. 18:53

Szoboszlai szeme láttára rabolt pontot a Békéscsaba Csákvárról

Labdarúgó NB II
2025.10.05. 18:51

Megvan az újonc első idegenbeli győzelme: a Karcag mindhárom pontot elvitte Ajkáról

Labdarúgó NB II
2025.10.05. 18:50

Emberhátrányban összeomlott a Szentlőrinc a Kecskeméttel szemben

Labdarúgó NB II
2025.10.05. 14:53
Ezek is érdekelhetik