NB II: Lipcsei Péter mégis a Soroksár edzője lehet

Vágólapra másolva!
2017.06.08. 15:54
A Nemzeti Sport Online legújabb értesülései szerint mégis Lipcsei Péter lehet a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár új vezetőedzője. Úgy tudjuk, a klub vezetői a Ferencvárossal történt csütörtöki egyeztetések során állapodtak meg.

Nagy edzőkeringő van kialakulóban a másodosztályban. Mint arról beszámoltunk, a Soroksár trénere, Lucsánszky Tamás minden bizonnyal a Nyíregyháza Spartacusnál folytatja pályafutását. A szezont a 4. helyen záró, a Ferencvárossal szorosan együttműködő csapathoz szinte biztosan ferencvárosi kötődésű szakember érkezik – az NSO információi szerint Lipcsei Péter, bár felvetődött Mátyus János neve is.Mint arról beszámoltunk, a Soroksár trénere, Lucsánszky Tamás minden bizonnyal a Nyíregyháza Spartacusnál folytatja pályafutását. A szezont a 4. helyen záró, a Ferencvárossal szorosan együttműködő csapathoz szinte biztosan ferencvárosi kötődésű szakember érkezik – az NSO információi szerint Lipcsei Péter, bár felvetődött Mátyus János neve is.

A legutóbb az FTC NB III-as csapatánál – amely megszűnt – dolgozó Lipcsei neve Csákváron is szóba került, ám információink szerint mégis Soroksáron köthet ki.

Legfrissebb hírek

A diagnózis: hónapok kellenek Tóth Balázs visszatéréséhez

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:48

Hat forduló után megszületett az első soroksári győzelem

Labdarúgó NB II
2025.08.31. 20:55

A csereként beálló Benbuali góljával megverte az ETO odahaza a Nyíregyházát

Labdarúgó NB I
2025.08.31. 19:23

A Nyíregyháza két játékosa is súlyosan megsérült

Labdarúgó NB I
2025.08.25. 17:52

Újra élen a Honvéd, kikapott a KTE, már nem nyeretlen a Videoton – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:54

A Mezőkövesd öt gólt szerzett Soroksáron

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:52

Szabó István: Nem futballoztak le bennünket, hanem taktikai hibákat követtünk el

Labdarúgó NB I
2025.08.24. 07:23

A végére kinyílt az olló – győzött a DVTK Nyíregyházán

Labdarúgó NB I
2025.08.23. 22:11
Ezek is érdekelhetik