NB II: két héten belül tisztázódhat a jövő Sopronban

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.04.12. 11:58
Az elmúlt időszakban felröppent a hír, hogy kérdésessé válhat a labdarúgó NB II-ben szereplő Soproni VSE jövője, mivel a főtámogató Swietelsky nyáron elhagyhatja a klubot. A bizonytalanságra korábban maga a szakmai igazgató, Supka Attila is célzott, Skála János elnök azonban a Nemzeti Sport Online-nak elmondta, hogy tárgyalnak a főszponzorral és két héten belül eldőlhetnek a legfontosabb kérdések.

„Nem tudom megerősíteni az információt, hogy a Swietelsky elhagyná a klubot – mondta Skála János az NSO-nak. – Szeretnénk, ha folytatódna az együttműködés a Swietelskyvel és a Haladással is, jelenleg tárgyalunk a továbbiakról, és várhatóan két héten belül dőlhetnek el a legfontosabb kérdések.”

A Swietelsky Vasúttechnika Kft. 2016 januárjában kötött szponzorációs szerződést a Soproni VSE-vel, a klub anyagi helyzete akkor stabilizálódott.

Az egyesületnél egyébként még nem kezdődtek el a tárgyalások a lejáró szerződésű játékosokkal (úgy tudjuk, hogy szinte mindenki érintett), erre akkor kerül majd sor, ha az elöljárók már látják, milyen feltételeik lesznek a következő szezonra.

A Sopron a labdarúgó NB II 29. fordulójában ma, 18 órai kezdettel a Cigándot fogadja.

Legfrissebb hírek

A Fehérvár bejelentette Bobál Gergely szerződtetését

Labdarúgó NB II
1 órája

Két visszatérő játékos érkezését jelentette be a Fehérvár

Labdarúgó NB II
2025.06.27. 17:19

A Fehérvár bejelentette, kik távoznak a csapattól

Labdarúgó NB II
2025.06.26. 18:21

Felkészülés: Böde betalált, a Szegednek sem kegyelmezett a Paks

Labdarúgó NB I
2025.06.26. 13:24

Újabb MTK-játékost vesz kölcsön a Budafok

Labdarúgó NB I
2025.06.25. 12:07

Olvasóink ismét ollózós gólt választottak, a Honvéd-támadó találatát látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2025.06.21. 18:06

Az NB II kiesőjétől érkezett játékos Kecskemétre

Labdarúgó NB II
2025.06.18. 17:05

Támadót igazolt a Vasas: Pethő Bence Angyalföldön folytatja

Labdarúgó NB II
2025.06.17. 12:50
Ezek is érdekelhetik