NB III: korábbi élvonalbeli védő és csatár is az ETO-nál

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.09.01. 13:02
Zamostny Balázs és Beliczky Gergő után újabb két játékossal erősítette meg a keretét az átigazolási időszak utolsó napján a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában szereplő ETO FC Győr – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

A 29 esztendős védő, Varga Róbert korábban 124 NB I-es meccsen 6 gólt szerzett, pályafutása során szerepelt Kecskeméten, a Videotonban, Debrecenben és a ZTE-nél is. Legutóbb Gyirmóton futballozott, de az már július elején eldőlt, hogy távozik Urbányi István együttesétől, így szabadon igazolható labdarúgóként került a győriekhez. , Varga Róbert korábban 124 NB I-es meccsen 6 gólt szerzett, pályafutása során szerepelt Kecskeméten, a Videotonban, Debrecenben és a ZTE-nél is. Legutóbb Gyirmóton futballozott, de az már július elején eldőlt, hogy távozik Urbányi István együttesétől, így szabadon igazolható labdarúgóként került a győriekhez.

Magasföldi József az NB II-es Mosonmagyaróvárt hagyta el a zöld-fehérek kedvéért. A 31 éves támadó korábban játszott az NB I-ben a Videotonban, a Honvédban, Sopronban, Zalaegerszegen és Pakson, illetve megfordult Gyirmóton és Dunaújvárosban is.

Legfrissebb hírek

Szánthó Regő a Vasas II-vel készül és várja az új lehetőséget

Labdarúgó NB II
3 órája

Balogh Botond aláírt Törökországban – hivatalos

Légiósok
4 órája

DVTK: Kovács Zoltán többet igazolt, mint ahogy előzetesen tervezte

Labdarúgó NB I
9 órája

NB III: Horváth Ferenc vereséggel nyitott Tatabányán, kikapott az FTC II

Labdarúgó NB II
23 órája

NB III: a Bicskét is legyőzte a Dorog, és továbbra is hibátlan

Labdarúgó NB II
2025.09.06. 23:09

Zsótérral lett teljes a Vidi kerete, az Ajka és a Kozármisleny is aktív volt a piaci hajrában – NB II-es átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2025.09.06. 12:33

Rutinos támadóval lett teljes a Kozármisleny kerete

Labdarúgó NB II
2025.09.05. 19:14

Két év után távozott a rutinos támadó Kozármislenyből – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 21:28
Ezek is érdekelhetik