NB II: tavasszal még az élvonalban, mostantól a ZTE-ben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.07.13. 16:26
Patvaros Zsolt hétfőn aláírta kettő plusz egy évre szóló szerződését a Zalaegerszegi TE-vel – adta hírül a labdarúgó NB II-ben szereplő zalai klub hivatalos honlapja.

A 22 éves középpályás a KTE-ből érkezik, amelyben 64 NB I-es mérkőzésen szerepelt. Korábban az U19-es és az U21-es korosztályos válogatottaknak is tagja volt.

Patvaros a múlt hét végén csatlakozott a kerethez, és szombaton Sárváron már pályára lépett felkészülési mérkőzésen, sőt gólt is szerzett.

Gyagya Attila és Kovács Dániel után Patvaros a harmadik játékos, aki az élvonalból az NB III-ba sorolt KTE-ből érkezik a ZTE-be ezen a nyáron.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A ZTE-NÉL

Érkezők: Gyagya Attila (KTE), Horváth Roland (Csákvár), Koller Krisztián (Nyíregyháza), Kovács Dániel (KTE), Króner Martin (DVSC, kölcsön után végleg), Nagy Tamás (Lombard Pápa), Patvaros Zsolt (KTE)
Kölcsönbe érkezők:

Kölcsönből visszatérők:Kocsis Adrián (Kozármisleny)

Az utánpótlásból felkerültek: Bedi Bence

Kiszemeltek:

Távozók: Czirjék Zoltán (Ajka), Károly Bálint (szabadon igazolható), Farkas Norbert (szabadon igazolható), Denis Grbic (szlovén, szabadon igazolható), Kovács Gergő (szabadon igazolható), Kovács György (szabadon igazolható)
Kölcsönbe távozók: Kovács László (Andráshida), Pajor Imre (Andráshida), Tóth Benjámin (Andráshida), Vittman Ádám (Ajka)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Délczeg Gergely (Honvéd, ?)

Legfrissebb hírek

Böde 15. bajnoki gólja kevés volt, a Kecskemét elrontotta a Paks ünnepi hangulatát

Labdarúgó NB I
8 órája

Ezzel a Böde-góllal szerzett vezetést a Paks – videó

Labdarúgó NB I
8 órája

NB I: 57 év után lehet újra Győrben bajnok a Ferencváros

Labdarúgó NB I
15 órája

MTK: két országból is bejelentkeztek Molnár Rajmundért – NS-infó

Labdarúgó NB I
17 órája

A Kecskemét óriási csatában bejutott a futsal NB I döntőjébe

Labdarúgó NB I
2025.05.22. 21:50

Az FTC is versenybe száll a Craiova grúz válogatott középpályásáért – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.05.22. 16:32

Hiába dobott 108 pontot, a PVSK kiesett a férfi kosárlabda NB I-ből

Kosárlabda
2025.05.21. 20:15

Úgy néz ki, Gera Zoltán a másodosztályban is a Kecskemét vezetőedzője marad

Labdarúgó NB I
2025.05.17. 07:58
Ezek is érdekelhetik