NB II: csípőlapát-zúzódást szenvedett a ZTE fiatal játékosa

Vágólapra másolva!
2015.03.03. 17:36
A Szolnoki MÁV elleni bajnoki mérkőzés 14. percében egy ütközés következtében csipőlapát-zúzódást szenvedett a ZTE 18 esztendős játékosa, Bedi Bence – számolt be róla a zalaiak Facebook-oldala.

A Nemzeti Sport Online megtudta, hogy a télen az U21-es együttesből felkerült labdarúgó a sérülés miatt legalább egy hét pihenőre kényszerül, így biztosan kihagyja a szombati, SZTK-Erima elleni bajnoki találkozót.

Bedi Bence mellett több hiányzója is lesz a zalaiaknak a hétvégén, hiszen Kovács Gergő és Szakály Attila piros lapja utáni eltiltását tölti, illetve a keretből jelenleg többen is influenzás betegséggel bajlódnak.

A ZTE tavasszal eddig két döntetlent játszott, a csapat a Békéscsaba ellen 0–0-ra, míg a Szolnok ellen 1–1-re végzett, így 22 megszerzett ponttal az NB II 10. helyén áll.

Legfrissebb hírek

„Így azért kicsit keserű” – Borsos Filip nem tudott felhőtlenül örülni a Vasasnak lőtt három góljának

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:31

A Videoton szerződést bontott északmacedón légiósával

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:01

„Bízom benne, hogy igaza van” – Pethő Bence reagált Erős Gábor szavaira

Labdarúgó NB II
Tegnap, 11:11

„Rettegésben fogja tartani az ellenfél védelmét” – Pethő Bence lehet a Vasas nyerőembere?

Labdarúgó NB II
Tegnap, 6:43

Nincs Szófiában a Vidi védője – a menedzser cáfolja a helyi sajtóhíreket

Labdarúgó NB II
2025.08.11. 19:54

A Honvéd hibátlan, a Vidi nyeretlen maradt; a KTE megszerezte első pontjait – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 20:55

Továbbra is nyeretlen a Soroksár, megőrizte veretlenségét az újonc Tiszakécske

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 20:51

Kapusa hatalmas hibája után kapott ki a Budafok az Ajkától

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 20:47
Ezek is érdekelhetik