NB II: hongkongi élcsapatnál a Békéscsaba házi gólkirálya

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.02. 08:20
A hongkongi első osztályban szereplő Sun Pegasus FC labdarúgócsapatához szerződött a Békéscsaba elmúlt szezonbeli házi gólkirálya, a szerb Alekszandar Randjelovics.

Amint arról má beszámoltunk, a Magyarországon Orosházán és Békéscsabán futballozó csatár a nyáron Kínában járt próbajátékon, de végül a hongkongi bajnokság egyik élcsapatánál, a Sun Pegasus FC-nél jutott szerződéshez. A klub az előző idényben bejutott a hongkongi FA-kupa döntőjébe, míg három évvel korábban meg is nyerte azt.

A szerb csatár 15 góljával Urbin Péter (Balmazújváros) és Hamar Ádám (Mezőkövesd) mögött legutóbb a harmadik lett a magyar másodosztály Keleti csoportjának góllövőlistáján.

A Békéscsabával távozóival kapcsolatos további hír még, hogy a román Sorin Botis és Varga Norbert is Romániában folytatja pályafutását, mindketten a CS Aradhoz írtak alá.

 

Legfrissebb hírek

Megvan az NB II-es Csákvár első nyári új szerzeménye

Labdarúgó NB II
6 órája

NS-infó: Pécsi Ármin Angliába utazott – a Liverpoollal tárgyal

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:02

A Fradihoz szerződhet a Felcsútról távozó Jonathan Levi – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:25

Kerezsi Zalán végleg a Puskás Akadémiához került a Honvédtól

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:53

Az Újpest szerződtette a Mezőkövesd kapusát – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 11:06

Újabb zalaegerszegi távozó – Szankovicstól elköszönt a klub

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 10:11

„Biztos, hogy távozik Zalaegerszegről” – három országból keresik a légióst

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 09:18

A Fehérvár alapemberének nincs magyar útlevele, kérdéses a jövője

Labdarúgó NB I
2025.06.04. 15:52
Ezek is érdekelhetik