NB II, Nyugat: rangadót nyert az MTK, tapad az éllovas Tatabányára

2011.09.10. 21:11
Már az első félidőben kétgólos előnyt szerzett az MTK a Gyirmót otthonában, és végül 3–1-re megnyerte a labdarúgó NB II Nyugati csoport 4. fordulójának utolsó szombati mérkőzését.
LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT, 4. FORDULÓ
GYIRMÓT FC–MTK BUDAPEST 1–3 (0–2)
Győr-Gyirmót, 1100 néző. Vezette: Bognár T. (Takács G., Gyürüsi)
GYIRMÓT: Deli – Lázár P., Kozmér, Makrai, Szabó Cs. – Cseri T. (Weitner, 78.), Lannert, Tóth B., Varga L. (Czanik, 38.) – Csopaki (Tóth N., a szünetben), Laki B. Vezetőedző: Soós Imre
MTK: Hegedűs L. – Wolfe (Hajdú S., a szünetben), Kálnoki Kis, Szekeres A., Vadnai – Könyves, Zsidai, Gál A., Frank (Tischler, 63.) – Kanta J. (Nikházi, 78.) – Pál A. Szakmai igazgató: Garami József
Gólszerző: Wolfe (0–1) a 8., Frank (0–2) a 26., Tischler (0–3) a 67., Weitner (1–3) a 84. percben
Soós Imre: – Tudtuk, hogy milyen erényei vannak az MTK-nak, de játékosaim a kért taktikát nem tartották be. Az első gól megfogta a csapatot, de a szünet után így is voltak lehetőségeink a szépítésre.
Garami József: – Az első játékrészben megérdemelten vezettünk, majd a szünet utáni nagy hazai nyomást hősiesen kivédekeztük, így a nagy iramú mérkőzésen, úgy érzem, megérdemelten győztünk.