NB II: idegenben aratott kiütéses sikert a feljövőben lévő Budaörs

2011.04.02. 16:19
A télen Szolnokról visszatérő Koós Gábor mesterhármasára alapozva a Budaörs 5–1-re legyőzte az újonc Veszprémet a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának szombati játéknapján.

Az ősszel négy győzelmet elkönyvelő budaörsiek négy tavaszi mérkőzésükből már a harmadikat nyerték meg.

NB II, NYUGATI CSOPORT
20. FORDULÓ
VESZPRÉM FC–BUDAÖRSI SC 1–5 (0–2)
Veszprém, 400 néző. V: Barna G. (Iványi I., Kiss I B.)
VESZPRÉM: Varga T. – Grósz, Pálfi (Boromisza, a szünetben), Lang, Finta – Kollár (Fehér K., 75.), Molnár Z., Szöllőskei, Leitold (Tatai, a szünetben) – Babik, Alex. Vezetőedző: Vágó Attila
BUDAÖRS: Kozma – Lászka, Tüske, Roni (Csengő, 63.), Kollega (Márkus, 85.) – Csobánki, Varga D., Hegedűs N., Mihályi – Koós (Szűcs P., 79.), Farkas Á. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
G: Koós (0–1) a 12., Tüske (0–2) a 30., Kollega (0–3) a 47., Babik (1–3) az 50., Koós (1–4) a 76., Koós (1–5) a 79. percben
Kiállítva: Babik (az ellenfél megrúgásáért) a 77. percben
Vágó Attila: – Nagyon gyengén játszottunk, teljesen megérdemelt a vendégek győzelme.
Lucsánszky Tamás: – Helyenként szellemesen futballozva ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk.