NB II, Nyugati csoport: az éllovas Gyirmót legyőzte a Barcsot

2010.03.12. 19:08
Második tavaszi mérkőzését már megnyerte a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában élen álló Gyirmót: a győri csapat hazai pályán győzött a Barcs ellen 3–1-re.
LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT
17. FORDULÓ
GYIRMÓT SE–BARCSI SC 3–1 (1–1)
Győr-Gyirmót, 200 néző. Vezette: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Mohos Milán)
GYIRMÓT: Boros T. – Kiss Zs., Kozmér, Böjte, Szabó Cs. – Lajtos (Homonyik, 85.), Baumgartner, Horváth R., Nagy L. (Varga L., 72.) – Tóth N., Laki (Csermelyi, 62.). Vezetőedző: Kiprich József
BARCS: Dibusz – Zsömlye (Kordé, 72.), Balogh T., Czafit (Pókos, 28.), Arnold – Kiss M., Fülöp, Horváth P., Kottán (Nagy G., a szünetben), Törtei – Wojtczak. Vezetőedző: Mészáros Ferenc
Gólszerző: Laki (1–0) a 4., Kiss M. (1–1) a 20., Kozmér (11-esből, 2–1) a 47., Tóth N. (3–1) a 88. percben
Kiprich József: – Remélem, nehezen szerzett győzelmünk lendületet ad csapatunknak a soron következő rangadókhoz.
Mészáros Ferenc: – Mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk a listavezetőnek, de nem így a kapu előtt.