NB II, Keleti csoport: a Vecsés győzött, a Szolnok ikszelt

2009.03.22. 01:45
A labdarúgó NB II 18. fordulójában a Vecsés hazai pályán verte meg a Ceglédet, míg a Szolnok idegenben ért el döntetlent a Baktalórántháza ellen.

NB II, KELETI CSOPORT

18. FORDULÓ
VECSÉS FC–RESTART-CEGLÉDI VSE 2–1 (0–0)
Vecsés, 300 néző. Vezette: Pintér Cs. (6) (Viszokai L., Gyürüsi G.)
VECSÉS: Kovács B. 0 – Máj Z. 6, Hungler 6, Molnár I. 5, Horváth Á. 5 (Kósa 5, a szünetben) – Ködöböcz 5, Molnár V. 5, Lukács B. 5 (Králik –, 74.) – Faragó I. 6 – Kulcsár D. 6, Folmer 6 (Namuquita –, 82.)
Szakmai igazgató: Détári Lajos
CEGLÉD: Sánta 0 – Tóth A. 4, Buzás 6, Tóth T. 5, Ramos 5 – Barna Zs. 5, Fehér B. 5, Ladóczki 5 (Szabó Z. 5, 59.) – Selei 6, Horváth D. 5 (Olasz –, 74.), Medgyesi L. 6
Vezetőedző: Soós Imre
Gólszerző: Folmer (1–0) a 48., Medgyesi L. (11-esből, 1–1) a 69., Faragó I. (11-esből, 2–1) a 76. percben

Détári Lajos: – Nagyon jó mérkőzésen nagyon jó ellenfelet sikerült legyőznünk az idei legjobb játékunkkal.
Soós Imre: – Taktikus mérkőzésen a döntetlen reálisabb lett volna.

BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE–SZOLNOKI MÁV FC 2–2 (1–0)
Baktalórántháza, 200 néző. Vezette: Veizer (8) (Horváth R., Tőkés)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. – Szenes, Bodnár J., Mező Á. – Rakóczi (Deák T. –, 72.), Szilágyi K. – Tolnai, Kozma J., Vágó Z. – Marics G. (Illés L., 52., Koskovits –, 87.), Simon G.
Játékos-edző: Illés László
SZOLNOK: Rézsó – Molnár Z., Antal G., Balogh (Zana 4, 41.), Kerényi G. (Kiss K., 56.) – Mile, Germán T. – Rebecsák, Hullám (Kőkuti –, 80.), Csehi T. – Kotula
Vezetőedző: Vágó Attila
Gólszerző: Simon G. (1–0) a 17., Molnár Z. (1–1) a 60., Hullám (1–2) a 73., Illés L. (2–2) a 85. percben

Illés László: – A tavasz leggyengébb játékával, nagy akarásunknak köszönhetően szereztünk egy pontot a jó erőkből álló Szolnok ellen.
Vágó Attila: – Két hibánkat kihasználva a hazai csapat otthon tartott egy pontot.

TÖKÖL–ESMTK 1–2 (0–2)
Tököl, 300 néző. Vezette: Kovács J. Z. (6) (Deutsch Sz., Kepe A.)
TÖKÖL: Balázs – Mojzes, Kurucsai, Fekete A., Vejmola (Edwan, 37., Buczur –, 68.), Bodea – Szabó N., Micskó, Vég Cs. – Carlos, Gasparik (Kaszás G., 58.)
Vezetőedző: Balogh Gábor
ESMTK: Bonica – Czakó, Marosfalvi, Varga Á., Tvaruska – Agócs (Nagy D. –, 80.), Füzi K., Péter A., Vörös D. (Soóky –, 91.) – Béres, Nikolics (Denis –, 68.)
Vezetőedző: Menczeles Iván
Gólszerző: Béres (0–1) a 9., Nikolics (0–2) a 33., Kurucsai (1–2) a 72. percben
Kiállítva: Balogh G. (reklamálásért) a 87. percben

Balogh Gábor: – Küzdelmes mérkőzésen a koncentráció hiánya miatt kaptunk ki. Ugyanakkor ilyen inkorrekt játékvezetés mellett nehéz játszani.
Menczeles Iván: – Az első félidőben lélektani előnybe kerültünk, amit a mérkőzés végéig megőriztünk, és megérdemelten nyertünk a jó játékosokból álló Tököl ellen.