Az idén is megrendezik a Fülöp Márton kapustábort

Fotó: Nemzeti Sport
A 2016-ban létrehozott Fülöp Márton Alapítvány hagyományosan minden évben megszervezi a Fülöp Márton kapustábort, ezzel is ápolva a fiatalon elhunyt válogatott kapus emlékét. Az idei tábor hétfőn kezdődik az ország legtehetségesebb ifjú kapusainak részvételével – írja hivatalos honlapján a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ).
Minden megyéből egy-egy tehetséges kapus vesz részt a Fülöp Márton Alapítvány hagyományostól eltérő edzőtáborában, ahol a résztvevők a „kapusszakma” legjobbjaitól tanulhatnak egy héten át.
Az idei táborban Gujdár Sándor (szakmai vezető), Andrusch József, Babócsy András, Borsos Vilmos, Házi László, Illyés Dániel, Kövesfalvi István, Pálinkás András és Szeiler József tart foglalkozást a Balatonarácsi Utánpótlás Centrumban – derül ki az MLSZ híréből.
Szombaton délelőtt négy csapat részvételével mini bajnokságot is rendeznek; a IV. Fülöp Márton Kispályás Emléktorna a balatonfüredi stadionban lesz.
Legfrissebb hírek

Erősödött a magyar jelenlét a FIFA bizottságaiban
Minden más foci
2025.10.13. 12:24

Négy- és hárommeccses eltiltást is kiosztott az MLSZ
Labdarúgó NB I
2025.10.01. 16:33
Ezek is érdekelhetik