A Honvédnál folytathatja a Nyíregyháza támadója – NS-infó

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2025.01.05. 13:53
Pinte Patrik Kispestre kerülhet (Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu)
Távozhat a Nyíregyháza labdarúgócsapatától Pinte Patrik, aki Kispesten folytathatja pályafutását. Értesüléseink szerint Pinte mellett Baki Ákost és Gengeliczki Gergőt is szerződtetné volt klubjától, a Nyíregyházától Feczkó Tamás, a kispestiek új vezetőedzője, de a két védő ügyében még nem született egyezség.

A Nemzeti Sport Online értesülései szerint távozik Nyíregyházáról a nyáron szerződtetett 27 éves szlovákiai Pinte Patrik, aki jövő hèt elején orvosi vizsgálaton vesz részt az NB II-es Budapest Honvédnál. Várhatóan keddig lezárulhat a csatár átigazolási ügye, az elvi egyezség már megszületett a felek között. 

Pinte Patrik édesapja, Pinte Attila is futballozott korábban a fővárosban, bajnokságot nyert a Ferencvárossal. A fiatalabbik Pinte ebben az idényben tíz meccsen játszott az NB I-ben, gólt nem szerzett, viszont a megelőző idényben az NB II-es Kazincbarcikánál 31 bajnokin nyolcszor volt eredményes. Értesüléseink szerint Pinte mellett két védőt, Baki Ákost és Gengeliczki Gergőt is szerződtetné volt klubjától, a Nyíregyházától Feczkó Tamás, a kispestiek új vezetőedzője, de az ő ügyükben még nem született egyezség.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Katona Levente: Nagyon zavar, hogy az utolsó helyen állunk

Labdarúgó NB I
6 órája

NB II: ráadásban lőtt góllal nyert a Honvéd; először kapott ki Tímárral a KTE; gálázott a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.11.02. 19:00

Az utolsó percben jött a hazai dráma, Soroksáron is nyert a Honvéd

Labdarúgó NB II
2025.11.02. 18:53

Hamar emberhátrányba került Kisvárdán a Nyíregyháza, mégsem kapott ki

Labdarúgó NB I
2025.10.31. 21:50

Három év után áll újra kiesésre a Diósgyőrben vendégeskedő Újpest

Labdarúgó NB I
2025.10.31. 11:24

Bódog Tamás a Nyíregyháza új edzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 16:29

Szabó István: A játékosok többségére egy rossz szót sem szólhatok...

Labdarúgó NB I
2025.10.26. 08:29

Majdnem végig emberelőnyben játszva aratta első idegenbeli győzelmét a Barcika Nyíregyházán

Labdarúgó NB I
2025.10.25. 21:30
Ezek is érdekelhetik