Hosszabbított saját nevelésű védőjével a ZTE

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
Vágólapra másolva!
2024.12.20. 16:01
Csóka Dániel marad Zalaegerszegen (Fotó: Dömötör Csaba)
A labdarúgó NB I-ben 10. helyen álló Zalaegerszeg további két évvel meghosszabbította Csóka Dániel eredetileg 2025 nyarán lejáró szerződését.

„A ZTE saját nevelésű védője mindössze 24 éves, és bár az őszi szezon során sérülések hátráltatták, büszkék vagyunk rá, hogy a jövőben is velünk küzd majd a kék-fehér színekért”írja honlapján a klub.

„Nagyon örülök, hogy további két évre a ZTE játékosa lehetek – árulta el klubja honlapjának Csóka Dániel.Zalaegerszegiként rendkívül fontos nekem ez a klub, és mindig azon vagyok, hogy száz százalékot nyújtsak. A játékommal segíteni akarom a csapatot a közös sikerek eléréséhez. Jó érzéssel tölt el, hogy a klub számít rám és egyúttal bizalmat szavaz nekem. Ezek után már csak egy eredményes tavaszt kívánhatok, és azon leszek, hogy egy sérülésmentes felkészülés után nekem és a csapatnak is sikeresen teljen az idény második fele.”

A 188 centiméter magas védő 2017 januárjában igazolt a Wolverhamptonhoz, majd töltött fél évet kölcsönben a DAC-nál, 2020-ban pedig Anglián belül váltott csapatot, s végül 2022-ben tért vissza Zalaegerszegre az AFC Wimbledontól. Csóka eddig 48 NB I-es mérkőzésen lépett pályára a kék-fehéreknél, s van három gólja is az élvonalban.

 

Legfrissebb hírek

Beke Péter: Megverhetjük a listavezető Puskás Akadémiát!

Labdarúgó NB I
36 perce

Őszi formája visszanyerésén dolgozik Mim Gergely

Labdarúgó NB I
3 órája

Demjén Patrik: Vágyom egy bajnoki éremre!

Labdarúgó NB I
4 órája

Egy középpályását és egy támadóját is elvesztette az Újpest a következő hetekre

Labdarúgó NB I
4 órája

Jól halad Banó-Szabó Bence felépülése, ekkor csatlakozhat a csapatedzésekhez

Labdarúgó NB I
15 órája

Bajban a Kecskemét, a rivális Debrecen elvitte a 3 pontot a Széktói Stadionból

Labdarúgó NB I
15 órája

Ennyi fordulón át még sosem vezette az NB I-et a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
23 órája

„Azt se tudom, mi az az xG. Nem is érdekel...” – Bognár György szerint túlzásba viszik a statisztikát a futballban

Labdarúgó NB I
23 órája
Ezek is érdekelhetik