Abu Faniért hétmillió eurót kér a Ferencváros?

P.  GY. B. P. GY. B.
Vágólapra másolva!
2024.11.25. 13:09
Abu Faniért az Egyesült Arab Emírségekből és az MLS-ből is érdeklődnek? (fotó: Getty Images)
Az Israel Hayom című lap híre szerint Mohammed Abu Faninak ismét külföldi kérői vannak, az Egyesült Arab Emírségekbe vagy az MLS-be szerződhet a középpályás.

Mohammed Abu Fani góllal és gólpasszal vette ki a részét a Ferencváros Diósgyőr elleni pontmentéséből. Az izraeli sajtó most arról ír, hogy az Egyesült Arab Emírségekből és az Egyesült Államokból is van érdeklődés a középpályás iránt.

Az Israel Hayom arról számol be a hivatalos honlapján, hogy az Al-Naszr, az Al-Ain és az Al-Vaszl is szeretné megszerezni Abu Fanit. Mindhárom együttes olyan labdarúgót keres, aki a védekezés segítése mellett gólhelyzeteket tud kialakítani a társaknak.

Az Israel Today arról ír, hogy meg nem nevezett amerikai csapatok is szeretnék megszerezni Abu Fanit, akit már korábban is szóba hoztak MLS-klubokkal.

A Ferencvárossal kapcsolatban rendre jól értesült ulloi129.hu is szemlézte a hírt, hozzátéve, hogy a helyi sajtó szerint hétmillió eurót kér a budapesti csapat a 2027-ig élő szerződéssel rendelkező játékosért. Az ulloi129.hu egyébként úgy tudja, nem érkezett hivatalos ajánlat a játékosért.

Kerestük a Ferencvárost, de a klub sajtóhíreket nem kommentál.

 

 

Legfrissebb hírek

Keita megtalálta a boldogságot az FTC-nél, BL-szerepléssel szeretné viszonozni

Labdarúgó NB I
Tegnap, 21:06

Robbie Keane iránt a Middlesbrough érdeklődik – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 18:04

A Fradi válogatott védőjét bejelentették Oroszországban

Labdarúgó NB I
2025.06.04. 14:47

Nincs több kérdés, Kerkez Milos egyre közelebb a Liverpoolhoz – sajtóhír

Légiósok
2025.06.04. 10:13

A Fradi már két új igazolásnál tart, távozók Nyíregyházán, Győrben, Diósgyőrben – körkép

Labdarúgó NB I
2025.06.04. 09:07

Máshol egy játékosra költenek annyit, mint az egyiptomi csapat Ben Romdan bejelentésére – VIDEÓ

Labdarúgó NB I
2025.06.03. 21:52

Nyéki Balázs: Ebben a két évben a Ferencváros csapatként profibb lett, mint előtte volt

Vízilabda
2025.06.03. 21:22

A Konferencialiga-győzelem 22 millió eurót ért a Chelsea-nek

Európa-liga
2025.06.03. 20:35
Ezek is érdekelhetik