Dunaszerdahelyen nyert felkészülési meccset az ETO

S. B.S. B.
Vágólapra másolva!
2024.07.09. 12:50
Dunaszerdahelyen nyert a Győr (Fotó: eto.hu)
Az NB I-ben szereplő ETO FC Győr kedden, a harmadik felkészülési mérkőzésén a dunaszerdahelyi Mol Akadémián aratott győzelmet.

A győriek a szlovák másodosztályban szereplő Somorja ellen léptek pályára, és ugyan hátrányból, de magabiztos győzelmet arattak.

A 19. percben meglepő módon egy védelmi hiba miatt a somorjai gárda szerezte meg a vezetést, ám nem sokra rá érkezett is a győri válasz. 

Az első félidő ugyan több izgalommal már nem szolgált, viszont a folytatásban ismét korán, az 51. percben született az első találat, amivel át is vette a vezetést az ETO. A hajrában már nem volt sok esélye a másodosztályú gárdának egyenlíteni, de a Győr biztosra ment, és a 86. percben szerzett góljával megpecsételte a győzelmét. 

ETO FC GYŐR–STK SAMORIN (szlovákiai) 3–1 (1–1)
Dunaszerdahely, 50 néző
ETO: Ruisz – Albion (Vera), Bitri (Raska), Kripic, Viana – Riquelme, Boschilia, Tóth R., Csóka B. – Kröhn, William. 60. perctől: Gyurákovics – Vera, Szépe, Keresztes (Raska), Csontos D. – Tóth R., Anton, Skvarka – Diarra, Lukics, Bumba
Gólszerző: William (27.), Csóka B. (51.), Skvarka (86.), ill. Záhradník (19.)

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Paks négygólos vereséggel zárta az edzőtábort

Labdarúgó NB I
9 órája

Felkészülés: kétgólos kisvárdai győzelem a Dinamo Kijev ellen

Labdarúgó NB I
13 órája

A korábbi angol bajnokot fogadja gálameccsen a ZTE

Labdarúgó NB I
14 órája

Az Újpest Szerbiából igazolt támadót – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 órája

Felkészülés: Babunszki góllal debütált a Szpariban; legyőzte a Topolyát az ETO

Labdarúgó NB I
19 órája

Katona Mátyás: Csak rajtam múlik, mire viszem a Szparinál

Labdarúgó NB I
21 órája

Albán csatárért tett ajánlatot az ETO FC – sajtóhír

Labdarúgó NB II
21 órája

Fölényes győzelmet aratott az FTC a Maccabi Tel-Aviv elleni „titkos” felkészülési mérkőzésen

Labdarúgó NB I
2025.07.04. 19:49
Ezek is érdekelhetik